שלום לכולם

the crazy monky

New member
שלום לכולם

איזה יופי שנפתח הפורום הזה בדיוק עכשיו שעזבתי את הבית ואני לא ממש מוצאת את עצמי. נעים מאוד לכולם! אני סיימתי עכשיו צבא ונסעתי לחפש את עצמי באילת. תכלס בהתחלה הכל נראה טוב ויפה... אבל אין פה בכלל עבודה ואין ממה להתפרנס. בכל אופן מישהו כתב פה שלהתגייס לצבא זה לצאת מהבית וזה ממש לא ככה. לצאת מהבית משמעו להיות עצמאי וכשאתה נמצא בצבא אתה ממש לא עצמאי, אתה פשוט עובר לעוד חממה. אלא אם כן אתה עובר לגור לבד בזמן הצבא אז זה להיות עצמאי. שיהיה במזל טוב לפתיחת הפורום!!

the crazy monky

New member
כן, התכונת

לזה שהצבא יעזור לך להרגיש כאילו שאתה עצמאי? כי זה ממש לא ככה...

marysia

New member
זאת לא היתה הכוונה של ההודעה!

התכוונתי שאני אישית יצאתי בעזרת הצבא הצבא עזר לי וקיבלתי דירה צבאית!

marysia

New member
תאמת אם

היית קוראת את הכל מה שכתבתי מהתחלה אז היית מבינה היא ההודעה הנ"ל היתה באמצע .... לא נורא העיקר שיש הבנה וסכמה..

goldy

New member
דווקא יש עבודה ../images/Emo8.gif

אם השתחררת, את מוכנה לכאבי בירכיים ולהתחייבות של מספר חודשים אזי יקבלו אותך כפקידת קבלה. חפשי עבודה בחופים. רצוי לעבור קורס ברמנים.

the crazy monky

New member
בעיה.

אני מחפשת עבודה שנחשבת עבודה מועדפת/נדרשת, וכל מה שציינת לא תופס. אבל עדיין לא התייאשתי..

שירלי 111

New member
רוב מקומות העבודה,

מעדיפים להעסיק בוגרים מעל לגיל 18 כדי להמנע מבעיות, למרות זאת את יכולה לברר עם הנוער העובד והלומד או ארגון דומה לו איפה יש סיכוי להתקבל לעבודה . אל תשכחי שהמצב בשוק העבודה היום לא בפריחה. בהצלחה.....

goldy

New member
למה מועדפת / נדרשת?

בגלל השכר? התנאים? עצה ממני: קחי כל עבודה במקום מסודר (לא שוק!): למשל בקניון, עם מזגן, שהשעות נרשמות ע"י כרטיס מגנטי.

the crazy monky

New member
אני רוצה מועדפת כדי

לקבל את המענק. למרות שלאט לאט זה נראה לי לא משתלם בכלל כי צהל החליט שעבודה מועדפת זה העבודות הכי לא משתלמות (מלונות, תחנות דלק אבטחה וכדומה), ונראה לי שכבר עדיף לעבוד במשהו אחר ולא לקבל את המענק...

enwhysea

New member
זה לא צהל מחליט

זה משרד העבודה נראה לי. צריך לחשב את המענק מול השכר שאפשר לקבל בעבודה לא מעודפת.. מצד אחד יש המון עבודה שם בחוץ. מצד שני אם אתה הולך לעבוד בשכר מינימון עדיף כבר בבית מלון או באבטחה ולקבל את המענק? לא?

the crazy monky

New member
נכון.

כן זאת היתה המטרה שלי כשירדתי לאילת. שפע המלונות שיש פה- זה הרי ברור שיש פה עבודה. אבל המציאות שונה, ואחרי שבוע של חיפושים- עדיין לא מצאתי כלום. זה כבר ממש מתיש. אז אני כבר מתחילה לחשוב אולי עדיף ללכת על עבודה שהיא לא מועדפת ואולי אחר כך לחפש שוב עבודה מועדפת...

שן דג

New member
סלחו לי על הבורות...

מה הסיפור של "עבודה מועדפת"? אני חרשתי את כל העיר שלי, הלוך ושוב, ולא מצאתי גרגר עבודה, לא מועדפת ולא לא מועדפת ולא כלום. נכנסתי לחנויות והצעתי את עצמי, התקשרתי לפי מודעות, פתחתי מקומונים, אולי אני מחפש במקום הלא נכון? עוד לא התגייסתי, ולכן לא קיים אצלי מועדפת ולא מועדפת- אבל כמה שהפכתי וחיפשתי לא מצאתי אפילו מקום אחד! ואני לא בררן... אילו מצאתי עבודה הייתי לוקח אותה בהקדם האפשרי וטס מהבית הזה! ותודה מראש- למי שיענה לי!

enwhysea

New member
אז ככה

דבר ראשון, אף אחד לא אוהב להעסיק משהו שלפני גיוס, כי הוא הולך להתגייס וילך.. מה גם שנוער פחות יציב מבני 20+ שיותר ממושמעים ורציינים תנסה בתחנות דלק, שיפוצניקים, עבודות ג'יפה... אולי יש

Mnementh

New member
אם תיכנס לקניון עזריאלי וכדומה

תראה המון הצעות עבודה במקומות כמו פיצה הט וכיו'ב.

kiticat

New member
אם אין עניין של לחץ

עבודה באילת כדאי לחפש לאחר הפריחה של הזאטוטים שחיפשו עבודה. תחילת אוגוסט לדוג'.

Mnementh

New member
פרטים לגבי ברמנים

תגיד, אתה מבין בזה? אני סיימתי קורס ברמנים בהצטיינות לפני שנה....
ואין לי ניסיון בעבודה. קל מאוד להשיג את זה באילת? ממש בברים וגם במלונות בקלות? מה המשכורת? מקבלים חדר במלון? תודה

goldy

New member
זה לא בעיה ../images/Emo13.gif

1) תביא תעודת גמר ואת פרטי ההתקשרות של ביה"ס שלימד אותך. 2) עשה סבב בחופים: מתחילת הטיילת עד לחוף השחפים (מול מלון דן / הרודס), הצג את הניסיון שלך והשאר מס' טלפון במקרה הצורך. 3) אם אתה רוצה מלון גש לקבלה. נסה גם את מלון הנסיכה.

למעלה