שלום לכולם

shwartchz

New member
שלום לכולם

שלום, שמי משה ואני אב ליותם בן 4 חודשים כמעט. יותם נולד עם קלאבפוט באסף הרופא ושם הוא עדיין מטופל. השיטה קצת שונה מפונסטי ואשמח לספר עליה בהמשך. יישר כח על הרעיון של הפורום. שלום גם לאירית שאותה אני מכיר מyahoo.

ברוך הבא ../images/Emo140.gif

סוף סוף יש לנו גם אבא
וגם נציג של אסף הרופא. כמעט ילדתי שם ואז בני היה מקבל את הטיפול שם. מאוד מסקרן אותי מה השיטה שם ואיך ההתרשמות שלך. אשמח מאוד אם תפרט ובכלל את הסיפור שלכם כדי שאצרף אותו למאמרים.

shwartchz

New member
הסיפור שלנו

גם אנחנו גילינו שיש לתינוק שלנו קלאבפוט בשבוע ה-20 בערך. מי שגילתה זו טכנאית אולטאסאונד שהיא במקרה שכנה שלנו. כמובן שמאז התחילו כל הטילטולים של ייעוץ גנטי ובדיקות נוספות. לא עשינו מי שפיר כי האמנו שהכל יהיה בסדר. יותם נולד במוצאי יום כיפור (היה רעב כנראה...) עם קלאבפוט ברגל שמאל בלבד. למחרת ראה אותו האורטופד ומיד התחיל בטיפול. באסף הרופא מטפל ד"ר קופילביץ. הוא משלב בין פונסטי (הגבסים) לבין השיטה האירופית. בחודשיים הראשונים שמו ליותם תחבושות אלסטיות בלבד. והתחבושות אכן עשו את שלהן והרגל הגיעה כמעט למצב מלא. בכל שבוע אנחנו נוסעים לשם ויותם מקבל טיפול פיזיוטרפי ע"י פיזיוטרפיסיות מדהימות.בחודש וחצי האחרון יותם עם גבס כרגיל עד הממפשעה. זה לא נראה שזה מציק לו כל כך. באסף הרופא הם לא רוצים להשתמש בנעליים ההפוכות. הם טוענים שממילא לא מקפידים על זה כל כך ואז זה לא יעיל.הטיפול שם נמשך עד גיל הליכה ממש שאז התינוק מתחיל ללכת ובעצם נותן קונטרה ואז לא צריך את הנעליים. להגיד לכם שאנחנו בטוחים שזו השיטה הנכונה? אנחנו לא. אבל אנחנו מנסים וכל הזמן בודקים וטוב לשמוע בפורום הזה על שיטות אחרות. זהו לבינתיים.

מעניין לקרוא על השיטה הזו

האם הם פיתחו אותה? ולמה להשמיץ את כל ההורים?
אנחנו מאוד מאוד מקפידים עם הנעליים. ואני מעתיקה את הסיפור שלך למאמרים.

שלום משה

נעים מאוד קודם כל אני מאחלת ליותם בריאות שלמה ומלבד כך נשמח לשמוע על השיטה ולהרחיב את הידיעה בנושא. יום נעים אורית

הי משה

רציתי לשאול אותך כבר כמה פעמים , האם יצא לך לשאול את הרופא על הסטטיסטיקה שלו, כלומר בכמה ילדים הוא טיפל ובאיזה גיל הם עכשיו? ומה התוצאות? השיטה הזאת ממש מעניינת אותי, אני ממש רוצה שהרופא יתארח כאן, יש לי המון שאלות אליו. חשבתי גם על עיניין ההליכה, כמה שעות ילד עומד ביממה? והולך? האם זה מספיק? כי לי נראה שרב הזמן הוא לא על הרגליים, אבל יש לי ילד אחד אז אני לא בטוחה. האם זה שהוא עומד והולך על משטח קשיח ולא על חול לדוגמא (שזה הכי טוב), לא ממש עושה את כל העבודה? אני כל כך סקרנית, באיזה קופ"ח הוא מקבל, אולי אני אלך להצייעצות איתו. טוב לפגוש אותך תמיד עידית

shwartchz

New member
הי עידית

הי עידית. אני באמת רוצה לתפוס שיחה רצינית עם ד"ר קופילביץ לגבי כל הטיפול. השאלות ששאלת גם אני שואל. הם התחילו לטפל שם בשנת 97 משהו כזה. הם אומרים שיש להן אחוזי הצלחה גבוהים. אנחנו חברים במכבי. אנחנו מטופלים שם באופן מיוחד עם אישור של הקופה. אני באמת אבקש ממנו להיכנס לפורום ולענות על שאלות. ביום שלישי אנחנו שם כרגיל. ערב טוב.

הכי טוב שתפנה אותו אלי ונארגן אירוח

מסודר שנודיע עליו מראש בכל תפוז. ואח"כ רופאים נוספים בתחום.

../images/Emo41.gif והכי חשוב...

ביום שלישי מסור לו את הפלייר שלנו שיתלה במרפאה ושיפנה אלינו הורים.

shwartchz

New member
הגבס

לא שאלנו לגבי ההורדה. אין ליותם בעיה כרגע עם הגבסן שמנסר לו את הגבס. אנחנו מדברים איתו ומעסיקים אותו עד שזה נגמר.

לא הפחיד אתכם בפעמים הראשונות

שאולי הוא יפספס ויפגע ברגל? אני ממש רעדתי. והוא היה כל כך נחמד והראה לי שאין סיכוי שהמכשיר שמנסר יפצע את התינוק.

אצלנו הורדנו רק עם מים, בבית בערב

ולמחרת גיבסו שוב אחרי הפיזיו'. הודיעו לנו מפורשות שהם לא מנסרים גבס לתינוקות זעירים כל כך. אבל כנראה שזה השתנה בשש השנים האחרונות.

למעלה