שלום לכולם!

שלום לכולם!

היי! אני עד עכשיו רשמתי מספר הודעות בפורום של אופרות סבון, ההודעות מתייחסות ,כמובן, אך ורק ל"לחיות את החיים".כמו שאני ציינתי שם אני הייתי ממש מכורה לסדרה הזו עוד כשהיא שודרה בערוץ 3, רשמתי שם על מרטי ופטריק, שלדעתי, חסרונם מאוד מורגש בסדרה מאז שהם עזבו, אבל הם לא זוג היחיד שאהבתי שם. אהבתי מאוד גם את קלי וג'ואי (הצוות המקורי), את קאסי וקווין ( עם קווין הראשון בעלילה הזו), אנטוניו ואנדי גם הציגו "ניגוד" מאוד מרשים.... לתקופה הזו אני אתגעגע תמיד......

KinKin

New member
את מדברת על השנים הכי יפות לדעתי..

שנות ה-90 היו בהחלט הצלחה מבחינת לחיות. סיפור האונס של מרטי, מרטי ופטריק והבריחה שלהם (היציאה מהסידרה, אם אני לא טועה לשניים נולד בן לא מזמן) בו ונורה המדהימים (נכון שלא הזכרת אבל הם עשו היסטוריה דאז...) ואני גם הייתי מכניסה את אלכס וקרלו-אחד הזוגות היותר מופרעים בעולם הסבון. היו ימים! (ולמען האמת בימים אלה לחיות חזרה למצב צפיה כמו פעם...) כשאת אומרת "קלי וג'ואי"-ג'ינה טוגוני ודון ג'אפקוט??? וקווין-קווין סטאפלון או טימוטי גיבס?

KinKin

New member
אגב-מרטי../images/Emo58.gif

היא חוזרת השבוע.. ביום שני או שלישי. היא תעיד במשפט של טוד.

היי!!! השנים הכי יפות...

כשאני מדברת על קלי וג'ואי, הכוונה שלי לג'ינה טוגנוני ונתן פליון, זוכרת את נתן? למה הוא? כי הוא היה "ג'ו", של ספור אהבה בין דוריאן ( שיכלה בקלות להיות אמא שלו) לג'ו הצעיר והתמים... והוא היה גם ג'ואי ראשון בספור קלי וג'ואי, היו להם הרבה פרקים יפים ביחד...לא רציתי שיחליפו את ג'ו , למרות שדן ג'פקוט היה חמוד מאוד, פשוט כשג'ואי חזר לעיר (דן ג'פקוט), כבר , אפשר להגיד, לא היה את קלי וג'ואי..., זה היה כבר לא זה, היא כבר היתה עם איאן, דרו , מקס וכו', הכל חוץ מג'ואי והוא רק התחנן שהיא תסלח לו... כשאני מדברת על קווין וקאסי, הכוונה שלי רק לקווין סטפלטון, לדעתי, לו וללורה קופמן ("קאסי") היתה כימיה נהדרת!!! אף פעם לא הצלחתי להתחבר לקווין של טים גיבס. איך שכחתי את נורה ובו, אלכס וקרלו????? איך אפשר לשכוח את המסע דיג של נורה ובו ביער (בין היתר), זוכרים את זה? ואיך אפשר לשכוח שאלכס היא זו ש"רצחה" את קרלו, ובסופו של דבר ברחה איתו מלאנוויו ( אני חושבת שזה היה קרלו ולא אחיו התאום)... אני זוכרת יום חתונה של אלכס וקרלו, כשאלכס התחזתה להרה, והיתה לה כרית מתחת לשמלת כלה ואסא קרע לה את השמלה והשאיר אותה לעמוד ליד קרלו עם כרית על הבטן.... זה היה גדול!!! טוב שמרטי חוזרת, אבל חבל שרק לכמה פרקים וגם חבל שקאסי חזרה קודם גם למספר פרקים. הלוואי ומרטי וקאסי יחזרו ויקבלו עלילה רצינית! הבנתי שעכשיו מתרחשת שם בארה"ב איזו עלילה הכוללת את קווין וקלי ואת ...בלייר? הבנתי נכון? יהיה נחמד עם קאסי תחזור ותרצה את קווין בחזרה, היתי רוצה לראות את שלושתן רבות על קווין!!!! זה יכול להיות גדול וגם מצחיק. מרטי יכולה לקבל עלילה עם בלייר וטוד, למה לא?

dviridit

New member
לא ראיתי את התקופה אבל שמעתי שאז

היה הכיצ יפה וזה מס'מסקרן. אומנם לאחרונה הצלחתי להוריד סרטונים מרתקים של בו ונורה מאותה תקופה. התחלתי לראות באופן קבוע כש ויוה התחיל לשדר אבל אני זוכרת העפץי מבט וראיתי אדם עם שיער ארוך עם כמה ילדים קטניחם שהתחבאו. נודע לי אחר כך שזה היה טוד. אני זוכרת מאותה תקופה גם את לונה ומקס במעורפל. עידית

lsdream

New member
מאיפה את מורידה?

מאיייפה את מורידההה גם אני רוצהההההההההההה נו מתי יחזירו את הסדרההההה הה

KinKin

New member
מהאתר שלהם כמובן...

WWW.BOANDNORA.COM יש לך שם קישור ל"סירטונים". לא מורידים את הסרטונים אלה צופים בהם אונליין מהאתר. אגב יש שם כמה קטעים מהשנה האחרונה של בו ונורה... בהצלחה ואם יש שאלות את יכולה לשאול בפורום או אותי. לילה אור

ג'ואי

אני אף פעם לא התחברתי לג'ואי של דון ג'פקוט גם. ואגב הסיפור של ג'ואי ודוריאן - דוריאן הייתה פעם האמא החורגת של ויקי אז היא הייתה יכולה להיות הסבתא החורגת של ג'ואי!!!! אבל מה כל ההתלהבות מזה שמרטי חוזרת וכו'??????? הורידו לנו את הסדרה ולא נראה את זה אף פעם אלא אם כן יחזירו אותה!!!!! אנחנו חייבים להחזיר אותה!!

KinKin

New member
תאוריה מעניינת...

ג'ואי וסבתא דוריאן! (מבטיחה לך שאם היא הייתה שומעת היא הייתה מקבלת שוק!
ולמה ההתרגשות שמרטי חוזרת??? כי אני מאילה שהתחילו לראות לחיות בזמני ויוה (כל יום ב 9 בערב... התיזמון הכי הכי טוב שהיה לסידרה הזאת עד היום..) ולא זכיתי לראות את מרטי ופטריק.... זה הכל...

KinKin

New member
נתן פליון...../images/Emo58.gif

לא זכיתי לראות אותו... (הפרק המלא הראשון שראיתי אני חושבת היה כשנורה זרקה את הטבעת מהחלון אחרי שהיא ראתה את התמונה של בו וג'ורג'י ... התמכרתי) היום יש קלי חדשה קווין חדש ואפילו ג'ואי חדש שהספיק לעזוב כבר. ג'ואי-(שכחתי את שמו) היה עלם חמדות-הפך להיות כומר...(והתחתן עם ג'ניפר.. מצא לו...) קווין-דן גוטיאר מקסים לאללה! אני ממש אוהבת אותו בתור קווין ולדעתי הוא הבחור האידאלי. קלי- האט'ר טום... זוועה. לא אוהבת אותה. קלי הקודמת (לא זוכרת את שמה הפרטי אבל השם משפחה הוא מלכיאור- שיחקה ביפים) היתה נורא רזה.. והאט'ר מלאה לאללה.. נורא ואיום!

dviridit

New member
סליחה על הנדנוד. זו קלי מהשנים

האחרונות?. האיך לא זיהיתי?

dviridit

New member
תודה, עכשיו הכל ברור ואגב, גם לי

ה'תר טום הזאת מעלה את הסעיף.

למעלה