שלום לכולם

גם לי יש.. יותר מידי

אין לי מושג מאיפה להתחיל בכלל אולי מהקפיטריה, המחירים, הניקיון.. התרגולים המיותרים במקצועות שונים יחס של מרצים.. אולי מהיחס בספריה - למדתם בשימושי מחשב אני לא עונה !!! אולי ממקום עצמו.. מה את חושבת הכי גרוע?

תשובה

אני חושבת שהכל מתחיל בנערים של נעמ"ת, חולי נפש מתחזים לתלמידי תיכון והופכים את כל חווית הלמידה לח-ר-א (ציטוט ממיכאלה...) וממשיך כמובן במרצים שונים ומשונים... קפיטריה מסריחה ומגעילה... כיתות ישנות בלי הרבה כסאות לשמאליים... אני מאמינה שכל מי שלומד במכללה יכול להמשיך אותי... אבל... כמובן שיש את הצד הטוב, כמו ביזאווי למשל שהיא מרצה בחסד עליון

יש אמת בדברייך

אני לא פעם מסתובב בחשש שמא ידקרו אותי ביציאה מהשיעורים.. פחד אלוהים אין אווירה של קמפוס בכלל, שלא לדבר על הכיתות כפי שהזכרת.. למה תמיד נותנים לנו הרגשה שאנחנו פחות טובים מראשון ? שלא לדבר על זה שהמזכירות תמיד אבל תמיד סגורה / ישיבה / הפסקת צהריים / רואות השיר שלנו... ממש נחמדים שם.. צריכים לעבור קורס ביחסי אנוש את האמת יש צדדים טובים במכללה.. הצד של החנייה שנוסעים הביתה וביזאווי.. מלכת עולם

...

תשמע חברי המלומד, אני חושבת שיש צדדים ממש גרועים של המכללה ופה נעשה אתנחתא קצרה לסיפור שקרה לי במכללה: יום אחד יצאתי חברתי ואני מהקפיטריה ולפתע ראינו חתול מתעופף ונמרח על הקיר מולנו, היינו בשוק ואז גילינו שתלמידי נעמ"ת חשבו שהוא כדור ושיחקו קצת... סיפור אמיתי, נשבעת! ועכשיו נחזור לעיניינו... יש גם צדדים טובים כמו למשל רפי המלך, החבר'ה, בלומה...

כן סיפור ידוע..

ידוע שלתלמידי נעמ"ת יש תחביבים מוזרים כמו שלא נתנו להיכנס לשירותים של הבנים בשבוע הראשון כי כמה חבר'ה הלכו מכות והיו צריכים לנקות את כל הדם.. כנראה שיש לסנדביצים של הקפיטריה השפעה רעה עליהם.. או בעצם על כולנו גם לך זה נראה מוגזם שאנחנו צריכים לשלם כל כך הרבה כסף על מוצרים פשוטים? שי המון המון צדדים גרועים כמו חוסר התחשבות וכו.. הכי הורס אותי הסלוגן שלהם: "המסלול האקדמי המכללה למנהל - יום אחד כל האוניברסיטאות יהיו כאלה" - יהיו מה? יעשקו לנו את הצורה ולא יתייחסו אלינו? תודה רבה..

תקשורת.

אני מסכים איתך לחלוטין, היינו בקמפוס שלכם לפני זמן מה, וממש נדהמנו לראות שככה חי הצד השני. אני ממש מקווה שיעבירו אותכם בקרוב. יחי האינטגרציה :) מיקי

רוצים לדעת מה אני חושב?

אוקיי, זה עשוי להיות לא קל, ואולי גם קצת מגמתי ומכליל, אבל באופן עקרוני אני חושב שהבעיה שהכי מעיקה במכללה (בגף לתקשורת, איי מין), היא... החתך הסוציואקונומי. כולם פה צפונבונים-מליאנים-טיפשים; ואצל הבחורות - בכלל. הרוב (שוב, הרוב. חייב לציין שלא כולן) נעלי-בית שכל מה שאיכפת להן זה איך הן נראות ומתנהגות כמו מניאקיות לרוב הבחורים בקמפוס. זהו. אמרתי את זה. תקנו אותי אם אני טועה. אגב - הבחורות שלא ככה, יש להן חבר, אז זה לא נחשב.

cha ching

New member
על להתלונן

למשרד החינוך חשבתם? תתחילו בקטן.. משרד החינוך אולי לא יעשה כלום, אבל אם הוא יהיה מודע לעניין ולא יעשה כלום- תוכלו לתבוע
יהיה כיף!

למעלה