שלום לכולם!!!!!

שלום לכולם!!!!!

היי! אני חדשה פה והייתי רוצה לדעת על הארץ המדהימה הזאת שאני מתה לבקר בה בקרוב... אחרי שאני אשתחרר כמובן... (כן כן, צבא) ומקווה להשתלב בפורום המקסים הזה! שני...

assael10

New member
את צריכה להיות יותר ממוקדת

ברור שאת מתכוונת לטיול תרמילאים אחרי צבא, עליך להכין בעיקר כסף, כי עבודה שם היא לא חוקית לישראלים אלא אם כן יש לך דרכונים זרים מסוימים מאד. עלות כרטיס טיסה כ 1200-1600 דולר אמריקאי. עלות ממוצעת חודשית למחייה בין 900-1400 דולר בהתאם למספר פרמטרים. עלות ציוד - הרבה, לא חובה לקנות הכל מכל וכל, אבל תרמיל, שק"ש, נעליים טובות - יכול בקלות להגיע ללמעלה מ 2200 שקלים. בכל מקרה אף פעם לא מזיק ללכת להרצאה באחת מחנויות למטייל ולשמוע עוד מידע או יותר נכון להתחיל לשמוע מידע, ולא לפחד לשאול שאלות בין אם מדובר על אורח החיים האוסטרלי (פה בפורום) ובין אם מדובר על שאלות תרמילאים ספציפיות באתר למטייל.

oDardasiTo

New member
בקשר לכסף...

עלות של הכרטיס טיסה הלוך חזור זה 1600$? האם יוצא יותר זול לטוס לאוסטרליה דרך תאילנד? 900-1400$ זה הוצאות על אוכל ללינה מועדונים וכדומה? רב התרמילאים ישנים שם ב"גסטהאוסים" או באוהלים? מה מחיר ממוצע של גסטהאוס פשוט? בקיצור כמה שיותר מידע על עלויות של כל הדברים הבסיסים שם למחייה של תרמילאי יעזרו לי כי אני השנה מתכוונת לעבוד עד שאני אצליח לחסוך את כל הכסף כדי לטייל שם בערך 3-4 חודשים. אני צריכה לדעת את טווח המחירים שם וההוצאות בסך הכל למשך-4 חודשיי שהות שם. אני יודעת שזה המון שאלות... אני בהמשך מתכוונת גם ללכת להרצאות של למטייל ולקנות ספר על אוסטרליה, בינתיים אני בודקת הכל באינטרנט כך שכל פיסת מידע תעזור לי... תודה

למעלה