שלום לכולם

הדאפי

New member
שלום לכולם

ברכות על הפורום החדש ובהצלחה רבה. ועכשיו לדבריי: אני מאושפזת במחלקת נוער לבריאות הנפש, התחלתי בתהליך של סל שיקום וחיפוש מסגרת מתאימה. עכשיו, הכל דרך המחלקה, אבל הייתי רוצה לדעת מה זה בעצם אומר ואילו אפשרויות יש, פחות או יותר.. תודה מראש, בגלל האשפוז שלי, שם אסור להכנס לפורומים מכל סוג, לא אוכל לקרוא את התגובות באותו היום, לכן אגיב מאוחר יותר.

ברוכה הבאה ו../images/Emo50.gif

שמחתי שניצלת את סוף השבוע כדי להכנס לפורום. ראשית - ברוכה הבאה, ונקווה שתצאי להרבה חופשות ושנפגש פה. כשאת שואלת "מה זה בעצם אומר", האם כוונתך ל"סל שיקום", לאפשרויות הקיימות בו, לתהליך הנדרש, לאן אפשר להגיע? חשוב מאד לדעת את התשובות לכל השאלות האלה, ולהיות שותף בתהליך, כי המשמעות של כניסה לתהליך של סל שיקום היא התנעת תהליך השיקום וההחלמה בעזרת הזכויות המגיעות לך ממערכת הבריאות. אם התחילו לך סל שיקום אני מניחה שעברת את גיל 18 ו-4 חודשים ואת מוכרת על ידי ביטוח לאומי, כיוון שהכרה בנכות היא הבסיס לקבלת סל שיקום. מעבר לזה, אני מצרפת קישור מתוך אתר "קולות" עם הסבר מפורט יותר. אני ממליצה לעבוד על התהליך בשיתוף עם איש הצוות במחלקה המטפל בך, ולשאול את השאלות החשובות לך באמת. שיהיה בהצלחה, סיגל

הדאפי

New member
../images/Emo51.gif

המאמר הבהיר לי המון דברים, רק עוד דבר אחד (בינתיים..) : לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין הוסטל כוללני למתוגבר- גם מהמחלקה לא ידעו לענות על השאלה.. אם מישהו פה יודע- אשמח לקבל תשובה. ה"מה זה בעצם אומר?" שלי התכוון לכל השאלות שהעלית, אני לא תמיד מוצאת את המילים הנכונות.. אנסה לשאול אצלנו באמת, משום מה לא חשבתי על זה. ושוב-
.

למעלה