שלום לכולם ..

שלום לכולם ..

אני בר ואני מהפורום הרשמי להראל מויאל .. אם יש פה מעריצים גם של הראל מויאל אז זה בשבילכם בבקשה לאחר ההרשמה לפורום יש להמתין עד לאישור המנהל על מנת שתוכלו לפרסם הודעות. אנא התאזרו בסבלנות . זה שווה את זה

תגידי

מה את רוצה
ומאיפה באת לנו פתאום

i D a N 16

New member
רק אותי ההודעה הזאת מבדרת?

"לאחר ההרשמה לפורום יש להמתין עד לאישור המנהל על מנת שתוכלו לפרסם הודעות. אנא התאזרו בסבלנות . זה שווה את זה" ממש.

moranush86

New member
חחחחחחח עידן אתה צודק

מיסיס, לא שמת לב שהתבלבלת בפורום??? כאילו, יוסי אזולאי... הראל מויאל... טונות של הבדלים בכשרון...

teila0

New member
לעידן......

עידן אני חושבת שאתה קצת מגזים הרבה הבדלים אין בין שני הזמרים הללו..... אני אומנם מתה על יוסי אזולאי ואני אומנם חולה על הראל מויאל אבל אני חושבת ששניהם זמרים נפלאים..... ואם יהיה להם שיר ביחד זה ניראה לי שילוב מנצחחחחחחחח (כשאתה מדבר על הבדלים אני לא כל כך חושבת שכזמרים יש להם הבדלים כאלה גדולים) שניהים זמרים נפלאים ואת שניהם אני אוהבת ומעריצה...... אבל מכאן ולהגיד שיש הבדלים כאלה גדולים בינהם אני לא כל כך מסכימה שניהם טובים.....(לדעתי בכל אופן)......

teila0

New member
רציתי להוסיף משהו קטן......

עוד משהו ובשניהם יש הרבה מהם כישרון.....

i D a N 16

New member
תהילה יקירה.

לא זכור לי שהטלתי ספק או הייתי סקפטי בנוגע להראל מויאל או לכישוריו. בעייני הוא זמר נחמד מאוד לא יותר,אבל זה לא קשור עכשיו. אני,אם לא הבנת,צחקתי מתוכן ההודעה,וממש לא על הראל. אבל לצורך העניין-ההבדל הגדול בין יוסי לבין הראל הוא שיוסי מצליח (או יותר נכון יצליח,שהרי הוא עדיין לא בשיא הצלחתו) בזכות עצמו והראל בזכות SMSים. וזו עובדה. אני לא אוהב את המסחריות והפלסטיקיות שבכוכב נולד,ולכן אני לא ממש אוהב אף מתמודד שיוצא משם. אבל מפה ועד לזלזול בהם....

teila0

New member
השתכנעתי.... חחחחח חמוד...../images/Emo13.gif

שיכנעת אותייייייייי חחחחחחחחחחחח חמוד......
ניראה לי שאתה צודק........

teila0

New member
חחחחחחחחחחחחחח

כן פסדר גם אני אמרתי את מה שאני אישית חושבת אבל הצלחת לשכנע אותי שמה שאמרת זה נכון......

למעלה