שלום לכולם

אבי 8

New member
שלום לכולם

שלום לכולם, מזל טוב לרגל פתיחת הפורום. באמת הגיע הזמן שיהיה פורום לשיתוף מידע והתמודדות בכל הקשור לטיניטוס. אני מנהל את פורום טיניטוס והיפר-אקוזיס ( רגישות יתר לרעש) באתר הייד פארק, אבל רבים לא יודעים מקיומו ולכן הוא לא כל כך פעיל. מקווה שכל אחד יחלוק מנסיונו לאחרים בכל הקשור לטיניטוס ובכך יעזור לכולנו בהתמודדות עם הסימפטום. אז, שיהיה לכולנו לילה טוב ושקט ...

zs1957

New member
ברוך הבא לפורום אבי 88

אני מבינה שאתה סובל מטיניטוס. אודה לך אם תוכל לספר לחברי הפורום כיצד חיים עם טיניטוס? מהם שיטות הטיפול שהתנסת בהם? נשמח לשמוע על טיפים שיש לך לתת. עצות מניסיון אישי. אשמח לשיתוף פעולה. יום טוב זהבה שחם

אבי 8

New member
המקרה שלי...

המקרה שלי היה קצת קיצוני לעומת כל משתתפי הפורום,וצריך לכתוב ספר כדי לספר אותו... אבל בכל זאת. אני בן 28 ולפני כשנה וחצי נחשפתי לרעש. אני סובל מטיניטוס והיפר-אקוזיס (רגישות לרעש) לא קלים. בהתחלה לא כל כך הבנתי מה זה בדיוק ואיך ניתן לפתור את זה, אבל עם הזמן השלמתי עם הרעיון שהטיניטוס יהיה חלק ממני לנצח. הטיניטוס שלי נגרם מחשיפה לרעש, כלומר נזק עצבי, ולכן אין ריפוי לטיניטוס במקרה זה ולא יעזור שום תרופה או ד"ר שמש, כי הנזק בלתי הפיך. ניסיתי כל מיני דברים כמו תרופות ( אגיסרק למשל ),טיפול קונגטיבי התנהגותי,וגם הלכתי להרבה רופאים וביצעתי בדיקות שונות,אבל כלום לא עזר. כיום לאחר שנה וחצי, עדיין קשה אבל לא כמו בהתחלה. אני מצליח לתפקד באופן כללי, אבל ההשלמה עם המצב מקלה על ההתמודדות. טיפים שעוזרים לי : - הליכה מרגיעה אותי . - בימים קשים כדור הרגעה (קלונקס) משפר את המצב. - מוזיקה רקע מרגיעה ( מוזיקת שנטי, מוזיקת נשמה, נעימות וכדומה ) - כשקשה להרדם לוקח מידי פעם כדור שינה פה ושם ( אבל בלי להגזים). ובגדול, המוח האנושי אינו יכול להתמקד בשני דברים שונים במקביל, ולכן כדי להתעלם מהטיניטוס יש צורך כל הזמן להיות עסוקים במשהו. כל אחד ודרכו. אם זה להיות עם חברים, לצפות בסרטים, מוזיקת רקע, פעילות ספורטיבית, גלישה באינטרנט ועוד ועוד. לפרטים נוספים, אפשר לקרוא את המאמר שכתבתי" יש לי טיניטוס, מה ניתן לעשות" בפורום באתר היי פארק. מאחל לכולם הרבה בריאות ושקט! אבי

סטודנטX

New member
שלום אבי

שמח לראות שאתה חולק את מהניסיון שלך בפורום , יש לי שאלה לגבי מקור הטינטוס שלך שאתה אומר נחשפתי לרעש , לאיזה רעש אתה מתכוון ? חשיפה קבועה או רעש חד פעמי ?

למעלה