שלום לכולם,

fucking yoda

New member
שלום לכולם,

קוראים לי ענת, ואני לומדת במגמה החברתית בבית ספר בבנימינה, אני ממש אשמח אם תוכלו לענות לי על השאלון לעבודת גמר שלי. השאלון הוא למי שמוגדר כמחונן,בטווח גילאים של 14-18 תודה מראש לאלו שישתפו פעולה :) תוכלו לענות לי בתיבה האישית גם.. 1- מסכים מאוד 2-מסכים 3-מתנגד 4-מתנגד מאוד 1. אני יודע מתי רצוי שאדבר על הבעיות האישיות שלי עם אחרים. 2. אנשים אחרים מוצאים שקל לתת בי אמון. 3. אני מצליח להבין מסרים לא מילוליים של אנשים אחרים. 4. כאשר אני חווה רגש חיובי, אני יודע איך לגרום לו להמשך. 5. אני מודע למסרים לא מילוליים שאני שולח לאחרים. 6. אני מסוגל לזהות רגשות שאנשים אחרים חווים ע"י התבוננות בהבעות הפנים שלהם. 7. כאשר אני במצב רוח טוב פתרון בעיות הופך קל עבורי. 8. אני מחמיא לאחרים כאשר הם עשו משהו טוב. 9. אני שולט ברגשות שלי. 10. אני מסוגל להרגיש איך אנשים מרגישים עפ"י הקשבה לטון הדיבור שלהם. 11. אני אוהב לחלוק את הרגשות שלי עם אנשים אחרים. 12. אני עוזר לאחרים להרגיש טוב יותר כאשר הם מרגישים רע. 13. אני מסוגל לזהות בקלות את הרגשות שלי בזמן שאני חווה אותם. 14. אני מצליח להבין מדוע אנשים מרגישים כפי שהם מרגישים.

למעלה