שלום לכולם

שלום לכולם

במקרה היום גילית את הפורום וכנראה שזו ההגדרה המתאימה למה שתמיד חשבתי. אף פעם לא נמשכתי מינית לבחור אך הייתי ועדיין מוקפת בחברות שפועלות מינית ושמרבות לספר לי על זה כי עושה רושם שאני מאוד בעניינים כי אין לי בעיה לדבר על זה כל עוד זה לא קשור אליי. כשיצאתי לפני כמה זמן היה מבחר דיי גדול של בחורים ובדרך כלל הייתי מחפשת מישהו שיפה בעניי כי זה הדבר שיכול למשוך אותי למישהו בלי שמכירים תחילה. כשראיתי מישהו שמצא חן בעניי חיצונית לא יכולתי לדמיין את עצמי אפילו מנשקת אותו מה שפעם אוליי היה קצת. הגעתי למסקנה עם עצמי שכנראה שאני צריכה ממש להכיר את הבן אדם ולאהוב את האופי שלו ממש ממש כדי שאני הרצה איזה שהוא מגע איתו, אבל גם זה בסימן שאלה, כי זה רק "יכול להיות". (כשמדובר ביחסי מין מלאים) לכן מה שמראים בתלויזיה יכול מאוד לבלבל ולגרום להרמת גבה שאוליי משהו לא כמו כולם. מה שכן אני דיי שלמה עם זה. עברתי את השלב של לחשוב שאני אוליי לסבית כי אם אני לא השמכת לגברים אז בנות זו האפשרות היחידה שלי להבין את העניין. אז אחריי כעסים על עצמי במיוחד אחריי השיחות עם החברות שמספרות לי על המשיכות שלהין ועל הבחורים הבנתי שזה כנראה העניין ומיצידי זה בסדר כי ככה אני, אני לא רואה בזה שום בעיה. מה שכן אני אשמור את זה לעצמי ולמי שכמוני כי מיניות לא תופסת חלק בחיים שלי וככה זה היה תמיד. הייתי רוצה לדעת מה עבר עליכם? ומתי הגעתם למסקנה? והכי חשוב האם אתם שלמים עם זה?

ברוכה הבאה../images/Emo135.gif

גם אני מעולם לא הרגשתי שום צורך או רצון להתקרב פיזית או רומנטית לאנשים, שלא כמו קרבה חברית, שתמיד הערכתי. היתה תקופה לא ברורה, שבה היה לי ברור שאני בסדר, ועם זאת חברי ניסו לתקן משהו בי, אז חשבתי שאני צריכה להשתנות. כשכל זה עבר, הבנתי שאם זה המצב בו אני מרוצה, אין מה לתקן או לשנות. אני שלמה עם זה יותר מאז שגיליתי את הקהילה האינטרנטית העולמית, ואף יותר מאז שהפורום נפתח. טוב לשמוע שאת מוצאת את מקומך פה, ברוכה הבאה למקום בו לא תרגישי כל צורך להסביר או להסתיר, למרות שנשמע שזה לא מפריע לך במיוחד גם כך

Limbonic Art

New member
ברוכה הבאה..

והנה מצאת לך מקום שאינך צריכה לשמור לעצמך דבר
אם דפדפי בין הדפים, תמצאי סיפורים דומים וקצת שונים לשלך בכל מקרה, יש מעט דימיון בין סיפוריך האישי לשלי- רק בהבדל אחד, שאף פעם לא יצאתי עם בחורים והסביבה דווקא בזה לא הצליחה מעולם להשפיע עליי (גם לא אחותי הגדולה והנודניקית), אם כי בדומה אלייך -בגלל שלא ידעתי על אפשרות שזה בסדר לא להמשך לאף אחד , היתה תקופה קצרה מאוד שחשבתי אולי שאני לסבית ואיתן משום מה היה לי קצת יותר נוח לשוחח (נו לפחות לא על כדורגל וכל זה
) אבל מהר מאוד הבנתי שגם לבנות אינני נמשכת כלל ובסוף נשארתי "א- מינית חוצנית" שרק לא מזמן גילתה את הפורום הזה ועד אז (וגם כיום) הייתי מעין "יועצת זוגיות" לכל חבריי וחברותיי באשר הם (כמה אירוני)- דבר האומר שאין לי שום בעיה לשמוע סיפורי אהבה עם "מיניות קלה", אך יש לי בעיה להזהות עם הצורך שמעולם לא היה לי ולו בקצת
כיום, אני פשוט מתיידדת עם כל מי שנראה לי נחמד לשוחח איתו/להכיר וכו'. במצב הנוכחי -לא חושבת על זוגיות, אלא רק הכרות לשם ידידות /חברות וחיה את חיי בשלמות (מזה כמה שנים טובות
)

למעלה