שלום לכולן (וגם לכולם
)

טל66

New member
שלום לכולן (וגם לכולם ../images/Emo13.gif )

למרות שאינני בהריון (עד לא מזמן הייתי ובודאי אהיה שוב) אשמח לנהל פורום זה ולחלוק עמכן את ההתרגשות הגדולה וכל מה שמתלווה אליה. אנא קראו את הודעת המנהלת ויחד ניצור קהילה תומכת שתעזור לכולם לעבור את תשעת החודשים בכיף. אשמח לראות הודעות חדשות ואשתדל להגיב במהירות האפשרית. כמו כן אתן מוזמנות כמובן, לענות על שאלות שנשאלות במידה ויש בידכן את התשובות. בהצלחה לפורום החדש

~Gal~

New member
גם אני לא בהריון

וגם לא צפוי כזה בזמן הקרוב אבל אני חווה הריון ראשון של שתי חברות קרובות מאד (אחת מהן ממש בימים אלה צריכה כבר ללדת...) שיהיה המון בהצלחה טל
~Gal~ מנהלת פורום זוגות מעורבים

@roni@

New member
הרבה הצלחה..

היי טל אז ראשית, אאחל לך הרבה הצלחה בפורום אין לי ספק שזו תהיה אחת התמיכות הכי מועילות שיכולה להיות את יודעת, הריון, זה נושא רגיש לכל אשה.. ועכשיו לסיפורי: יש לי ילד בן שנתיים ובעלי רוצה עכשיו עוד ילד אני מאוד מפחדת נפשית,וריגשית - כי הלידה של ילדי הראשון הייתה מאוד קשה וטראומטית מבחינה הגיונית, אני רוצה עכשיו ילד אבל רק מהמחשבה על הלידה , כל גופי מסתמרר מה את מציעה לי? אשמח לשמוע תגובות תודה מראש..

טל66

New member
כתבתי לך תשובה ומשום מה...

היא לא מופיעה!!! אנסה שוב. יש לי מספר דברים לאמר לך רוני. ראשית, תודה על איחולי ההצלחה, אני מקווה שאיחוליך יעזרו לפורום החדש. שנית, כל לידה היא שונה, לכן הסיכוי ללידה קשה וטראומטית כמו הראשונה הוא לא גדול. מסכימה? גם לי היתה לידה קשה 28 שעות צירים ללא פתיחה ולבסוף ילדתי בניתוח! לא נעים.... לא נורא! אומרים.... הכל שווה. עצתי היא כך: קודם כל חישבי האם גם את מעוניינת בעוד ילד, בסופו של דבר ההחלטה צריכה להיות של שניכם. אם התשובה היא כן והבעיה היא פחד מהלידה נסי לחשוב בצורה חיובית ולהזכר ברגעים הטובים של ההריון (אין הריון בלי רגעי אושר) והלידה היא בסך הכל חלק קטן מאד ממכלול גדול של חיים ואושר. ומה לא נעשה בשביל הקטנטנים האלו? בהצלחה והודיעי לנו כשתהיי בהריון

מסכימה עם טל

ברכות לפתיחת הפורום אני אם ל-2 הקטנה בת חצי שנה. הגדולה בת 3 גם אני עברתי התלבטויות רבות לפני הריוני השני פחדתי פחד מוות מהלידה, לא שעברתי לידה קשה במיוחד אבל כוח הסבל שלי נמוך מאד לבסוף הכריע אותי הרצון שיהיה לילדה שלי אח/אחות בטווח גיל קרוב וצודקת טל, הלידה היא חלק קטן מאד בכל התהליך. אולי תהיי יותר רגועה אם תלכי על לידה בצורת ניתוח מוזמן וידוע מראש? מה שלא תחליטי-בהצלחה

טל66

New member
תודה לצעקה אילמת

אבל אני רואה שאת דווקא לא כל כך אילמת!

@roni@

New member
תודה לכן..

טוב, למעשה לא חשבתי בכיוון כזה וקצת נרגעתי אני ממש מודה לכם

טל66

New member
וואו , הרגעה ראשונה שלי!

אין כמו פעם ראשונה! ובעזרתה של צעקה אילמת. תודה