שלום לכולן כתבתי הודעה וקיבלתי מענה מ-יעל2016קל0 אבל אני

שלום לכולן כתבתי הודעה וקיבלתי מענה מ-יעל2016קל0 אבל אני

לגמרי מבולבלת.. זו בדיקת ביוץ שעשיתי היום ונראית לי חיובית. השאלה שלי מתי זה היום שהכי גבוה מבחינת סכויים. ברגע שהמקלון נהיה שלילי? או שמהיום כן לעשות?
עד היום בדקתי רק יום אחד ולא המשכתי לבדוק, בקיצור מה הולך? איך הולך???
אני כבר מיואשתתת וכל כך רוצה את זה אין כוח לעבור עוד חודש של אכזבהההה
תודה רבה לכולן :)

MommyToBe1

New member
מסכימה עם יעל

מרגע שאת רואה סטיק חיובי תקמפרו כל יום (או לפחות יום כן יום לא אם לא מסתדר), עד שהמקלון הופך להיות שלילי (כולל ). בהצלחה !!

תודה לכן על התגובות, ראיתי שרצוף לא הולך כי הבנק לי נזיל....

( ז"א שעשינו שלושה ימים רצוף ביום השלישי כבר לא היה לו כלום) סליחה על התאור..אבל זה משנה אם עושים יום כן יום לא? הסכויים גוברים אם עושים כל יום?

MommyToBe1

New member
בעיקרון

הזרע נשאר בגוף כשלושה ימים ככה שיום כן יום לא לגמרי אמור לכסות את כל חלון הפוריות. אבל - יש רופאים שטוענים שעדיף כל יום כי ככה זה מעלה את הסיכויים .. זה כמובן בתנאי שהזרע תקין. ואם שמת לב שכבר יש פחות זרע כשאתם מקמפרים כל יום אז אולי באמת כדי להישאר בשיטה של יום כן יום לא. אל תדאגי. . אתם תכסו.

תיראי בכלל מה קרה אצלי...

דווקא חודש שעבר יצא שהביוץ היה ביום רביעי, ושכבנו רק לפני ביום ראשון ואחרי ביום שישי.. כלומר הכי זייפנו ודי הספדתי את החודש מראש.. והנה נקלטתי...

או.קיי. תודה רבה. אגב אם ביום השלישי שעשינו ולא יצא כמעט כול

כלום זה מראה משהו על איכות הזרע?

MommyToBe1

New member
אממ

זה נורמלי שכמות נוזל הזרע תפחת אם מקיימים יחסים בתדירות גבוהה. הזרע מתחדש במלואו כל כ 48 שעות.. השאלה כמה מעט היה.. כי גם אחרי שעתיים שלוש עדיין אמור להיות זרע (בריכוז נמוך יותר אומנם ). אם זה מטריד אותך תוכלי לבקש הפניה לבדיקת זרע.. רופא משפחה של בעלך אמור לתת בלי בעיה

תודה רבה רבה! היה זרע אבל בכמות מזערית... אני צריכה לשכנע א

אותו לעשות.. אבל בינתיים אמתין עם זה.

למי מה שאני זוכרת אתם מנסים כמה חודשים

כדאי לעשות בדיקת זרע, אנחנו עשינו אחרי חצי שנה כדי לוודא שהבעיה לא שם.
במידה ויש בעיה בזרע, אז כבר ייתנו פתרונות אחרים... כי לעיתים זה לא מצליח טבעי אלא בטיפולים.
בכל מקרה כרגע תתרכזי בחודש הזה, אולי תנסו לעשות פעם ביומיים ולא כל יום

נכון כבר כמה חודשים טובים, למעלה מחצי שנה. אבל זה שכבר ילדתי

לא מחייב שהזרע תקין?

סביר להניח שתקין אבל זה יכול להשתנות מכל מיני סיבות

אין לי ידע מקצועי בנושא, אבל אני יכולה לחשוב על כמה דברים שנראה לי שיכולים אולי להשפיע על איכות או כמות הזרע - סטרס, מחלות, מצב בריאותי, תרופות, טיפולים כימותרפיים חלילה ועוד.
&nbsp
שוב, שום דבר מזה לא מבוסס על ידע מקצועי, אבל אני מאמינה שכמו שלנו יש יותר או פחות סיכוי להרות בסיטואציות מסוימות כך גם על הגברים יש השפעה (במידה כזו או אחרת).

קבוקית9

New member
פשוט לא הבנתי אם לא יוצא

או שהוא לא גומר. וגם אף פעם לא ידעתי שהם ממש מרגישים כמה יוצא, אבל כנראה שלא שיתפו אותי

למעלה