שלום לכולן
, אז רציתי לבשר

eרון1

New member
שלום לכולן ../images/Emo140.gif, אז רציתי לבשר

אני אמא(!), כן כן, לילד מקסים
ואני חוזרת! והפעם מרגישה אתכן ולא "אאוטסידרית" כמו שהייתי קודם... אז ככה, למי שזוכרת מגיחותי הקודמות (שלא החזיקו מעמד, פשוט כי לא הרגשתי נוח ולא בגללכן, כמובן!!!) וגם למי שלא מכירה - מאחורי טיפולים כאלה ואחרים בנסיון להפוך ליחידנית, לפני מספר שנים. הטיפולים לא צלחו והרמתי ידיים, אולי קצת מוקדם מדי בדיעבד, אבל מה זה משנה עכשיו... פניתי לשורות האימוץ, חתמתי חוזה ועברתי תקופה ארוכה של תלאות ועינויים קשים
שהסתיימו לפני מספר חודשים, כאשר נחתתי בארץ עם בני, אוצרי היקר מכל. היה קשה, אבל שווה! שמחה לבשר, עם חיוך רחב על השפתיים
ואשמח להשתתף, ללמוד מנסיונכן הרב, להתייעץ ולשתף. שבוע טוב לכולן, הותיקות והחדשות.

אורora

New member
מזל טוב ענקי שרון../images/Emo24.gif

בטח שבטח שזוכרים אותך. מידי פעם אני תוהה מה קורה איתך ולאן נעלמת. איזו יופי לשמוע, קוראים מבין השורות כמה שאת מאושרת. שמחה שחזרת אלינו , אני מקווה שהפעם תרגישי כמו בבית. בן כמה בנך?

eרון1

New member
../images/Emo51.gif

שנתיים וחצי. כבר מבין הכל בעברית ומדבר לא מעט, אפילו מפתיע קצב ההתקדמות.. אמרתי מוצלח, לא?! בנוסף התחלנו ללכת לגן, מתאקלמים לא רע, שנינו!

דש1דש

New member
ישששש איזה כיף!!!

עוד ילדון לקבוצת הגיל של הקטנה שלי!!!! יש כמה בגילו כאן!

נוRית

New member
אכן - עוד תוספת מבורכת לקבוצת הגיל

(דש, הבת שלך קצת יותר גדולה, לא?
)

דש1דש

New member
כולה חצי שנה יותר - ואותו שנתון -

כלומר לכיתה א נראה שהם יעלו ביחד

נוRית

New member
כן, נכון... אבל אני שוכחת את זה

כשאני רואה אותה, את הקטנה שלך. היא נראית לי כלכך הרבה יותר גדולה מצ'ומפי....

דש1דש

New member
טוב, מאחר והיא מתעקשת

שהיא בת 8 ובכיתה גילֶמ (הטעות במקור) אז אולי את בעצם צודקת!

למה ההתקטננוט? ../images/Emo13.gif את לא יודעת

שבנות פורחות בגיל יותר מבוגר מהבנים?

eרון1

New member
איזה כיף! אני כ"כ שמחה שיש ילדים בקבוצת גיל

מתאימה. מחכה כבר להפגש ולהפגיש...

מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo66.gif

שהחיוך ישכון לו קבע על שפתייך! זו דרך לא קלה- אבל כל יום שעובר- מעצים את האושר! שיהיה לך המון בהצלחה והמון נחת

דש1דש

New member
יווווו - כמה מרגש!!! מזל טוב לך!!!!

עכשיו הכל מאחוריך - עכשיו זה אתם - את והוא - משפחה אמיתית!!!! תהני, תחבקי, ו... תשתפי אותנו בחוויות!!! אנחנו כאם לכל מה שאפשר לעזור ובעיק ר- ליהיות איתכם בשלבים הנהדרים של ההורות!!!!! ברוכים השבים אל חיק המשפחה!

ג e ש e ם

New member
איזה בשורות טובות

בשעה טובה. מזל טוב לכם. מקווה שתרוו הרבה הרבה נחת זו מזה. ברוכה החוזרת.

קולולולו../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo95.gif ישששששששש../images/Emo70.gif

איזה אושר לשמוע את זה, שרון
קשה לי לתאר כמה זה משמח אותי
המון המון מזל טוב ואיזה כייף שחזרת אלינו כאמא

נוRית

New member
וואווווו כמה מרגש. ../images/Emo49.gif

איזה יופי!!! בשורות מעולות!!! כלכך שמחה בשבילך. ההתרגשות והשמחה והאושר מורגשים ממילותייך. יופי ששבת אלינו, והפעם - to stay

catנוע

New member
איזה יופי! ../images/Emo23.gif

אני ממש שמחה לשמוע את הבשורה! מזל טוב להצטרפותך לעולם האמהות, ויופי שהתלאות מאחורייך ואת יכולה עכשיו להתרכז במשפחה שלך
נשמח מאוד לשמוע ממך, לשתף ולייעץ ככל שנוכל

Tin Tinn

New member
ברוכה החוזרת ../images/Emo140.gif

ובהרכב מתוגבר
האושר שלך נוזל מבין השורות, כמה כיף לקרוא את זה. מאחלת לשניכם שהאושר רק יגדל ויתעצם (כי זה קל, זה באמת יקרה
).

למעלה