שלום לכולן..

Dasyz5

New member
שלום לכולן..

אני נמצאת בהריון ספונטני של תאומים לא זהים בשבוע 24+4. בשבוע 20 הרופא נשים הפנה אותי למרפאת הריון בסיכון עקב ריבוי עוברים, בשבוע 21 בדקו לי אורך צוואר והוא היה 47 מ"מ.. שאלתי מה המגבלות שלי כי אני עובדת בעבודה פיזית יהרופא אמר שהכל תקין ואין שום מגבלה כולל יחסי מין. בשבוע 24 הגעתי לביקורת חוזרת וצוואר הרחם שלי התקצר משמעותית-דינאמי עד 23 מ"מ עם פאיינלינג!!! (הבנתי שזה פחות מנבא טוב). מיד אישפזו אותי במחלקת הריון בסיכון גבוה, קיבלתי שתי מנות של צלסטון להבשלת ריאות העוברים וטיפול תרופתי בפרזולאט-להרפיית שרירי הרחם ולמניעת צירים.. היום הצוואר שלי הוא 17 מ"מ ואני עדיין מאושפזת. מאוד חוששת מלידה מוקדמת כל כך אבל מנסה לחשוב חיובי ולהחזיק אותם בתנור כמה שרק אפשר.. יש למישהי סיפור דומה? שיוכל לעודד אותי?

simba1231

New member
היי

בדיוק היום סיפרה לי מישהי שעובדת איתי שהיא אושפזה בשבוע 24 ובסופו של דבר ילדה ב38 וכמה ימים... בקיצור זה מדאיג, אבל כרגע מה שאת יכולה לעשות זה רק לנוח, לשתות הרבה ולנסות לשמור על עצמך. תרגישי טוב

Dasyz5

New member
אמן שיעבור בשלום..

תודה רבה על התגובה והעידוד..

גלי ים333

New member
מנסה לעודד

הי, החזרת אותי אחורה בזמן... גם אני הייתי במצב דומה אבל משבוע 33. הכל היה אצלי תקין עד שבבדיקה שגרתית בתחילת שבוע 33 הצוואר התקצר מ-40 ל-19. נשלחתי לבי"ח ובמוניטור ראו צירים סדירים והייתה פתיחה של 1. עברתי לילה קשה ומלחיץ מאוד בחדר הלידה, קיבלתי צלסטון ופרסולט, והצוות הרפואי הכין אותי לאפשרות שאני אלד עוד באותו הלילה. למחרת קיבלתי את המנה השניה של צלסטון אבל לא היה שינוי מבחינת הצירים. העלו לי את המינון של הפרסולט והייתי מאושפזת שבוע במחלקה להריון בסיכון. שחררו אותי הביתה ונשארתי בשמירה עד שילדתי בשבוע 36 +4. הצלחתי לסחוב 3 שבועות עם צוואר מחוק, צירונים ופתיחה, ושמעתי עוד סיפורים מעודדים כאן בפורום כשפרסמתי הודעה דומה לשלך :) חשוב שתנוחי ותשמרי על עצמך כמה שניתן! עד השמירה הייתי בטוחה שאני יכולה להמשיך לעשות הכל כרגיל ושיהיה בסדר כי הכל היה תקין, אבל האירוע הזה גרם לי להוריד הילוך ולהבין שהריון תאומים, גם אם עובר בלי סיבוכים מיוחדים, הוא לא הריון פשוט וצריך לנוח הרבה ובמיוחד לקראת הסוף. מחזיקה לך אצבעות
תעדכני!

Dasyz5

New member
ואוו מעודד ממש..

תודה רבה על העידוד. הבנתי שהכי חשוב זה לנוח ולשתות 3 ליטרים ביום ואת ממש צודקת גם אני הייתי סופר וומן לפני כן-עבדתי,למדתי,ניקיתי וניהלתי בית כרגיל אבל בהריון תאומים הכל צריך להיות יותר באיזי.. מקווה שיישארו שם בפנים כמה שיותר

למעלה