שלום לכול המורים הייתי רוצה להזמין

dr-dyslexia

New member
שלום לכול המורים הייתי רוצה להזמין

אותכם לאתרי אתר הדיסלקטים הבישראל יכול להיות שחלקכם ביקרתם בו בעבר או לא מזמן אבל הייתי רוצה להזמין את כולם להכנס ולקרוא על חייו של תלמיד דיסלקט מצד התלמיד ולאוו דווקא מצד המורים לקורסים שחלקכם עברתם בתור הכשרה מיקצועית הייתי רוצה להזמין אותכם להכנס ולראות מה באמת עובר על דיסלקט לראות לשאול שאלות וכול העולה על רוחכם כדי לשנות את היחס שלכם לדיסלקטים לא שאני בא בתאנות אבל אולי אתר זה יתן לכם נקודת מבט חדשה עלאיך זה להיות דיסלקט. שלכם ליאור ברק אתר הדיסלקטים בישראל

ניקי בת

New member
דיסלקציה

כנסי לאתר אל די און ליין Ldonline יש מלא חומר על דיסלקציה קיצור של לקויות למידה חומר באנגלית

toy toy

New member
מצורף הקישור- ולך ליאור...

צרפתי את הקישור לאתר של ליאור ברק, ולך ליאור, לא רק שאתרך מוכר, אני (וידוע לי שעוד כמוני) נכנסים לבדוק מה התעדכן. חשוב ומעניין ללמוד את הנושא דרך העיניים שלך, ושל אחרים שחווים את העניין באופן אישי. תודה על החשיפה ועל השיתוף.

dr-dyslexia

New member
אז תודה רבה ובקרוב יש עידכון גדול

עידכונים חדשים על התפתחויות הדיסלקציה עוד כמה אנשים ששלחו לי את הסיפורים לשהם מה עבר עליהם ומה עובר עליהם ומוכנים לפרסם אותם כנראה שיתווספו עוד פיתרונות לליקוי למידה נפגשתי עם משרד החינוך והצאת הצעות לשיפור אני הולך לפרסם אותם באתר ולתת לאנשים להגיב להוסיף ולשנות אם זה רצונם וכולי אולי גם לכם המורים יהיה דעה בנושא או איזה הערה כול דבר יתקבל בברכה ב - 20 לחודש אני מאמין שאני יעלה את הכול שלכם ליאור ברק

sshoshan

New member
דיסלקטים........

מה הקישור לאתר?אני מורה של דיסלקטים ולא ידעתי בכלל שיש אתר כזה.

למעלה