שלום לכל אנשי הפורום ! שאלה חשובה !

TheSegal

New member
שלום לכל אנשי הפורום ! שאלה חשובה !

אני חדשה כאן...אז דבר ראשון נעים לי להכיר אתכם, ואני שמחה על הפורום המשובח שהקימו כאן !!! היפ היפ הוריי !!! ועכשיו לשאלה...אני הייתי בלונדון פעם אחת ויחידה, וזה היה מספיק בשביל להתאהב באנשים ובתרבות ובכלל...אבל דבר אחד היה חסר לי...תרבות האוכל... באחד השרשורים ראיתי שאנשים טוענים שהאוכל האנגלי נוראי ומישהו הגיב ואמר שהתיירים לא מגיעים למקומות הטובים... אז אנא בשביל אילו שלונדון חדשה עבורם, ומתים ליסוע לשם שוב זה שרשור אוכל של המלצות למקומות לאכול בהם...ובכלל להמליץ על אוכל אנגלית...מה דעתכם ?

Nimst

New member
איזו תמונה../images/Emo99.gif

לא מכירה מסעדות טובות, אבל יש את ה"פיש אנד צ'יפס", כמו שלירון הזכירה (היי לירון
). לא בדיוק לאניני טעם, אבל זה מעין ג'אנק פוד מסורתי, וזה נחמד.

TheSegal

New member
צילמתי את התמונה בבוקר הראשון

שלי בלונדון....אני והאקס שלי הגענו שלילה למלון והלכנו לישון...בבוקר קמתי ב 7:30 (9:30 לפי שעון ישראל) והלכתי בהתלהבות לחלון לראות את לונדון בבוקר, פתחתי את החלון והיה חושך מצרים
(וגם קר...0 מעלות
) רק בשעה 8:30 היה אור....

aniviel

New member
פיש אנד צ'יפס... ../images/Emo99.gif

בכל הרצינות, אני נראה לי הבן אדם הלא בריטי היחיד בעולם שאוהב את האוכל הזה. קרה לי מספר לא קטן של פעמים שהסתובבתי עם החברות הבריטיות שלי ברחבי לונדון ב4 לפנות בוקר אחרי ביקור באיזה מועדון, כשכל מה שרציתי היה פיש אנד צ'יפס.. כמובן שבסוף השגתי את זה

Nimst

New member
את לא לבד

גם אני אוהבת פיש אנד צ'יפס. לא שזה עוזר לי עכשיו, כי אסור לי לאכול את זה בכל מקרה, אבל עדיין.. (ד"א, אין שלום? משהו? מנסה להעמיד פנים שאת לא מכירה אותי, הא? ידעתי..)

aniviel

New member
לא אמרתי שלום ../images/Emo35.gif

אופס, סורי!! לא התכוונתי!! חח.. אני סחוטה מעייפות. חברים שלי היו אצלי 3 ימים והם ללא ספק יכולים להתיש בן אדם חח... אבל היה נחמד. אז שלווווווווווווווום
מה שלומך
חח בואי איתי ועם דנה ללונדון באוגוסט

Nimst

New member
שלומי מצויין:)

ומה שלומך את? לונדון? אוגוסט? את ודנה? ברור.. נהה, האמתי שהכסף שלי כרגע נחסך לטובת טיול עם נמרוד, כך שאני אאלץ לוותר:)

aniviel

New member
חחח ../images/Emo13.gif

אני אחלה. כן אני ודנה טסות ללונדון לפסטיבל שרה"ט באוגוסט חח... ואני טסה לעוד אחד באוקטובר אבל הוא במנצ'סטר ולא בלונדון - טוב לא נורא, עדיין אנגליה
ומי זה נמרוד?.......

Nimst

New member
אה, הייתי

בפסטיבל רוק במנצ'סטר (אח, דיוויד בואי
). נמרוד זה חבר שלי (לא ידעת?
)

aniviel

New member
לא ידעתי!! ../images/Emo6.gif חח

אני רוצה לראות את טראוויס שובבבבבב חח

aniviel

New member
טוב אני לא הבן אדם...

לשאול בקשר לאוכל, כי כמו שכבר אמרתי, אני יכולה לאכול שם פיש אנד צ'יפס כל היום מצידי
אבל אני בדרך כלל טסה לבד אז אני לא אשב עם עצמי או עם חברות שלי מלונדון שהן לא כאלה עשירות במסעדות ממש אלא רק במקומות של ג'אנק פוד כמו בורגר קינג וכאלה... אבל פעם אחרונה שהייתי בלונדון זה היה עם ההורים שלי ויצא לי להיות איתם במסעדה שאני בטוחה שחלק כאן מכירים שזה מסעדת הFriday's בין Piccadilly Circus לLeicester Square. זה לא מסעדה חבל על הזמן אבל נחמד וטעים שם. זה בעיקרון בעיקר מסעדה אמריקאית כזאת ואני אוהבת... והמיקום שלה הוא חבל על הזמן
הלכנו לשם אחרי יום שלם שאני ואח שלי בילינו מחוץ לבית הקולנוע בבכורה של שיבת המלך וכל הכיכר הייתה מלאה במעריצי שר הטבעות אז היה שם שולחן שלם של אנשים מחופשים להוביטים, אלפים וכדומה... חח.. סתם רציתי לספר את זה כי ממש התלהבתי

TheSegal

New member
היית בלונדון בבכורה של שיבת המלך ?

איזה כייף לך !!!!!!!!! זה ממש מגניב !!!!! הלוואי והייתי שם לראות את זה !!!

aniviel

New member
הייתי...

ואני חייבת להגיד שהייתי מאוכזבת מהשומרים האנגלים שם שניהלו את הבכורה בצורה נוראית
shame on them... אבל לא נורא, היה בסדר בכל מקרה.

דווקא לאנגלים יש תרבות אוכל.

המוטו שלהם בכל הקשור למזון: אנחנו מתעבים את המאכלים שאנחנו אוכלים, אבל בכל זאת אנחנו אוכלים אותם...!

sela v

New member
בפורום ביקורת מסעדות

רשמתי על כמה מקומות בלונדון עם אוכל טוב. בד"כ אוכל טוב בלונדון זה אומר גם מחיר מאד יקר.

stevie1

New member
סלע אתה כבר שם?

אתה כבר מלונדן? מכיר את MISATO ? מסעדה יפנית מעולה (וזולה) בקצה צ'יינה טאון על גבול לסטר סקוור. אם אתה יורד ברחוב הראשי של צ'יינה טאון מצ'ארינג קרוס רד. עד הסוף, ובסוף לוקח שמאלה, תצמד ימינה ואחרי בערך 40 מטר יש מסעדה קטנטונת, אפילו שלט בקושי יש , עם תור ענק של יפנים. ממליצה לנסות את ה-BANTO

stevie1

New member
כן

סושי שווה! והמחירים תואמים למה שאנחנו שילמנו (בבביקורות שאנשים כתבו).

למעלה