שלום לכל גולשי הצאט טיוי הנפלאים

שלום לכל גולשי הצאט טיוי הנפלאים

|ימים אחרונים תהיתי מה קרה לצאט? אנשים נעלמתם לנוווווווווו אנחנו רוצים שהצאט יהיה פעיל ותוסס וכמובן שיהיה כיף להיכנס ולדבר על הא ודה וגם כמובן שהפורום שלנו יחזור לפעילות מלאהה אז אם יש לכם חידונים,שירים,פתגמים יפים,שאלות שאתן זקוקים לתשובה או עזרה אז בבקשה כתבו לנו כאן ואנחנו נעזור בשמחה רבה. ח'ברה אנחנו בקיץץץץץץץ ים בריכה ובילוייםםםםםם אז ספרו לנו מחוויות הקיץ שלכם וברור תמונות יתקבלו בברכהצלמו תמונות מטיולים נופים יפים או סתם בחוף הים ובואו לצאט לשתף אותנו גם שם אנחנו נשמח דבר נוסף חשוב לבעיות התחברות או תקלות של השרת בבקשה פנו לפורום הטכני של צאטTV שם יעזרו ויענו לכם בשמחה פורום זה אינו נועד לענות על תקלות אלו בתקווה להבנה אז אנשים מחכים לכם גם פה בפורום וכמובן בצאטTV אנחנו כבר שםםםםםםםםם>>>>>>>

חחח רוניי

לי היה חופש משעעמם רצח בטחח רוני בטוח אף פעם לא תשלח תמונה שנירא כולנו פה בפורום וחופש משעעמם ואולי אני ילך באוגוסט לקורסססס של רשתת ( זכיינית ערוץ 2 ) עולה 990

א פ צ י

New member
אני אגיד לך מה הבעייה!!!

לא ניכנס למקום הזה כי כבר אי אפשר להוציא שם מילה!!! בלי לקבל איום לקבל קיק! תנו לדבר על מה שבא ואיך שבא! ואז אולי יחזרו לשם האנשים!

אז הינה תשובה למה שאת טוען....

כל עוד הגולשים יתנהגו בהתאם לחוקי הצאט לא תהיה שום בעיה וזה כולל ללא שימוש במילים בוטות רמזים מיניים וכל מיני ביטויי שירותים למיניהם הצאט נועד כדי לדבר לצחוק ולא כדי להפוך את החדר למקום שלאחרים לא נעים להיות בו כל ההערה שקיבלתם היתה במקום ובאה בעקבות אנשים שבאו ואמרו טפלו בזה או שלא ניכנס כי לא נעים להיות מי שאינו מסוגל להיות בצאט ולקיים את חוקי הצאט שתפוז קבעו אותם ונכנס כדי לעשות בלאגן פשוט לא יהיה בחדר והינה לך מספר נקודות למחשבה להבא אם תחליט להיכנס להנות איתנו שם ........^^^^^^^^^ סוף שבוע נעים לך ולכל הגולשים של צאטTV

למעלה