שלום לכל הגולשים בפורום
חשוב!

kikona126

New member
שלום לכל הגולשים בפורום ../images/Emo124.gif חשוב!

כמו ששמתם לב לא ממש יצא לי לגלוש בפורום מאז פתיחתו וזאת מאחר ואני בתקופת מבחנים. מה שכן כשהצצתי וקראתי הודעות שלכם שמתי לב שכל אחד ואחד ממכם תורם להווי של הפורום בצורה שלו. ולכן החלטתי לפתוח שרשור שבו ננסה לאפיין את התנהלות הפורום ביחד. שזה אומר שאני מעוניינת לשמוע הצעות יעול שלכם לגבי ניהול והתנהלות הפורום. 1. מה כדאי להוסיף? 2. האם אתם רוצים הודעות נעוצות בפורום או שנעזוב את דרך נעיצת ההודעות? 3. ראיתי את רעיון שרשור התודה היומית, יש הצעות לשרשורים נוספים שאתם רוצים לפתוח ושניראים לכם חשובים? 4. הודעת מנהלות - אנחנו רוצות לדעת האם יש צורך לשינוי? הוספה או הורדה של תכנים? (אחרי הכל היא צריכה להיות מקובלת על הגולשים בפורום.) 5. כל מה שעולה לכם בראש שיכול להוסיף ולהפוך את הפורום לבית השני של כולנו
וכמובן שגם מריה רוצה לשמוע את הדברים האלו
אז יאללה מי הראשון שמתחיל עם ההארות?

שרשורי סליחה יומית

לדעתי לא צריך לחכות ליום כיפור כדי לבקש סליחה מאנשים שפגענו בהם, גם אם לא היינו מודעים לכך. בנוסף, בקשת סליחה כנה מנקה אותנו ומשחררת אותנו. ושחרור זה אחד השלבים בדרך להשגת המטרה. וגם אפשר אולי שרשור "תשליך" שבועי. כל הדברים שאנחנו רוצים לזרוק מחיינו, כל המחסומים שמעכבים אותנו. זה שבועי כי זה שרשור יותר מורכב מאחרים, ולרוב האנשים לוקח זמן לזהות את המחסומים שלהם... ונעיצה היא דבר נחמד שכדאי להשתמש בו. לדעתי. לגבי היתר, אין לי דעה בנתיים.

kikona126

New member
אני גם חשבתי על שרשור סליחה יומית../images/Emo45.gif

כי לפעמים אדם צריך לדעת להודות בטעיות של עצמו, וזה לא כזה קל. מוזמנת לפתוח אחד כזה

happines s

New member
נראה לי שהכל בסדר במתכונת הנוכחית

הפורום התהווה ממש טוב, השירשור היומי הוא נהדר, גם אם סתם קוראים אותו וזהו, אחלה הפורום!!

kikona126

New member
או קיי תודה!

מה בקשר לנעיצה של השרשורים היומיים או להשאיר את זה ככה מרחף בפורום?

happines s

New member
אני הייתי שמחה לראות איך זה ננעץ

לא ראיתי את זה מעולם בתפוז. אז לדעתי אפשר לנסות

יש סמל של קונוס אדום לבן

תסתכלי בצד ימין למעלה של השרשור ותראי קונוס כזה. זה סימן שההודעה נעוצה, ותישאר בראש הדף עד הסרת הנעיצה גם אם יקפיצו הודעות אחרות. אני אוהב את הפורום במתכונתו הנוכחית, ומחכה לראות לאן הוא יתפתח בעתיד.

loshyt13

New member
הלוואי שזה היה כזה קל

מי שמכיר אותי יודע שאני עצבני ועלה לי כל העצבים אני משתגע בלי לחשוב ואל תחשבו שאתם מבינים ואני לא יכול להגיד למשל סליחה לאמא שלי ככה קשהה לי מה לעשותתת ומי שרוצה לדעת יותר בהרחב סתכלו בהודעה שפתחתי למטה פלייסטיישן 3 ותקראו ותבינו כבר ומי שבאמת נחמד גם יעזור לי שמה

kikona126

New member
אנ יחושבת שבמקרה שלך

מהתחלה לא ממש האמנת שאתה מסוגל, והנה ההודעה פה היא הדוגמא לזה. הדברים לא מגיעים על דעת עצמם. אני אתן לך משימה קטנה להמשך השבוע: כל בוקר שאתה קם תכתוב 2-3 עמודים. כל מה שעולה לך לראש, רעיונות כעסים, דברים שמשמחים אותך. אבל תכתוב ישר איך שאתה קם. בערב או ביום שאחרי תקרא את מה שכתבת. תראה אולי היו לך מספר רעיונות שעלו בכתיבה ושכחת מהם...

CrazySheep111

New member
לה לה לההה../images/Emo13.gif

כמו שאמרו שרשורי סליחה, תודה אפשר גם להוסיך בעיניין ה"תודות" - " היום מגיע לי לחייך כי..." נשמע אופטימי כזה
בנוסף- שרשורי מה אני רוצה להשיג..(היום/בעוד...) ואהבתי את עיניין "הדבר הקסום שהיה"- זה גורם להנות מעיניין "הסוד" להפנים כמה שזה פועל ונכון אממ אפשר גם לעשות מדי שבוע המלצות לספרים, אתרים, כתבות הקשורים בנושאי הסוד...(זה רק אם נראה לכם...) טוב זהו נראלי
יום קסום!!!

למעלה