שלום לכל החברים

stkachov

New member
שלום לכל החברים

כפי שוודאי שמתם לב, שמי עודכן כמנהל הפורום. אז ראשית כל, שלום לכם. שנית, עלי להבהיר משהו חשוב – אני נכנסתי כמנהל זמני, לתקופה של מספר שבועות בלבד, עד אשר יימצא מנהל קבוע וראוי לפורום חשוב זה. בפורום זה אני אמנם חדש, אך אני משתמש ותיק בפורומים אחרים בתפוז, וחלק מהחברים כאן ודאי מכירים אותי ואני מכיר אותם. ראיתי שקרתה כאן תקלה כלשהי בין מנהל הפורום הקודם(יוסי) להנהלת הפורומים, כאשר התוצאה היא שהוא כבר לא המנהל של הפורום. ברצוני להבהיר שאין לי כל צד בעניין, איני יודע מי צודק ומי טועה ואני בוודאי לא באתי להחליף את יוסי. אני לא "נציג" של הנהלת תפוז ולא דובר שלה, אני כאן רק על מנת לתחזק את הפורום עד אשר יימצא מנהל קבוע. למי שלא מכיר אותי, אני אספר קצת על עצמי. קוראים לי ויטלי, אני בן 24 בקרוב, בעברי ניהלתי את פורום דיאטות ואורח חיים בריא וההתעסקות שלי בתזונה נובעת משינוי אישי שעברתי. ב"שיאי" הגעתי למשקל שיא של 125 קילוגרם, ובזכות פורומים באינטרנט(כמו זה) התחלתי לקרוא ולהתעניין, עד שהשלתי 40 קיל' ממשקלי והתחלתי לנהל אורח חיים בריא. מקריאה רופפת בפורום ראיתי שיש כאן מספר "תותחים" בכל הנושא של תזונה ופיזיולוגיה, וכמו שאחד המשתמשים כתב – זהו הפורום היחיד בתפוז(מבין אלפי הפורומים) שעוסק בנושא התזונה מן ההיבט המדעי שלו... וזהו דבר ייחודי וחשוב שלדעתי יש לשמר ולפתח. לכן, אני מפציר בכל החברים שנהגו לכתוב כאן בקביעות ועכשיו אולי כועסים או מאוכזבים ממה שקרה... בואו נניח את הבעיות בצד, וננסה לתרום מהידע והנסיון שלנו לטובת דיונים פוריים ומעניינים ולפיתוח הפורום. אני מצדי מתחייב שלא להתערב בשום פנים ואופן בתכני הפורום, אלא רק בניהול השוטף שכולל מחיקת ספאם ופרסומות. כמו כן אני אקפיד שלא יהיו קללות ונאצות כלפי החברים, אלא שהדיון יישאר ברמה העניינית. ההנהלה התחייבה לעזור בקידום הפורום בכלים השונים העומדים לרשותה, אבל כמובן שמרבית העזרה יכולה לבוא רק מכם, המשתמשים הקבועים בפורום, מנוכחותכם ותרומתכם. אני אשמח לקבל עיצות ורעיונות מכם, אם זה במסר אישי או בפורום.

pattos

New member
בסדר גמור

מה אתה עושה פה

ykliger07

New member
מנסיון שלי

לא משנה כמה תותחים כותבים, מספיק כמה רפי שכל שחושבים שמבינים בתזונה כדי להשחיט את הפורום. בעיה זן הפכה למחלה ממש בפורומים בארץ. אפילו בפורומים הכלכליים של THEMARKER, האנשים הרציניים פורשים בגלל תגובות עוינות. וכראיה לא תמצא כאן תותחים אמיתיים בתזונה אלא כמה חברה שמתעסקים בזה בצורה חובבנית.

למעלה