שלום לכם!! אלרגיה רצינית לח ל ב!!!!

שלום לכם!! אלרגיה רצינית לח ל ב!!!!

בני בן שנתיים וחמישה חודשים וסובל מאלרגליה קשה לחלב מאז שניסיתי מטרנה וזה היה בעצם מגיל חודשיים. האלרגיה מתבטאת בכך שאפחלו שנגע במשהו שיש בו חלב יש לו תוך כמה דקות פריחה בעור... שלא נדבר על לאכול מוצר חלבי הוא מקיא אחרי כמה שעות... שהיה קטן ממש אמרו לי שאפילו הוא יכול לא עלינו למות מזה. שאלתי משהו חווה דבר שכזה ? שמעתי שרק 5 אחוז מהאוכלוסיה הם כאלו? ומה עושים יש איזשהו פתרון? אולי ברפואה האלטרנטיבית? אני אובדת עיצות כיוון שגם ירקות הוא ממאן לאכול. מה שמרגיע אותי שבבדיקת הדם הכל תקין. תודה ומחכה לקצת מידע מכם.. ואם אוכל לעזור למשהו אחר שישאל...

Almost me

New member
אלרגיה לחלב שכיחה

יש הרבה ילדים שסובלים ממנה, תתנחמי בזה שמתישהו זה יכול לעבור. בני סבל מאלרגיות להמון מוצרים כשהוא התחיל להיחשף אליהם, (ומכיוון שאנוכי פנטית הנקה זה קרה למזלי בגיל יחסית מאוחר) מרבית האלרגיות שמהן הוא סבל עברו (עגבניה, חלבון ביצה, ועוד) אלרגיות מסויימות פחתו (חלב למשל) והרופא שלנו חושב שעוד כשנה האלרגיה תעבור לחלוטין ויש אלרגיות שכנראה ישארו איתנו לכל החיים כמו בוטנים. מה שהכי מפחיד לדעתי זה האלרגיות החדשות (מה שאתמול היה טוב יכול מחר לתקוף - כך קרה לאלמוג עם אפרסקים) מה שחשוב זה ללכת לאלרגולוג להיבדק ולעקוב אחרי השיפור

הי !

מה זה אלרגולוג? רופא של אלרגיות?? כי זה לא יעזור לי אני יודעת במקרה שלנו למה הילד רגיש. אני מחפשת פתרון אולי ברפואה הרגילה ואם לא אז בהומופטית....

יש בהחלט איך לעזור לו ברפואה

המשלימה (המילה אלטרנטיבית פחות מתאימה, לדעתי). ראשית, ייועץ תזונתי, שנית, אפשר להקל עליו בדיקור סיני לכשיש התקף. אם את רוצה עזרה נוספת שלחי לי מסר ואפנה אותך הלאה.

למעלה