שלום לכם, חברי הפורום היקר הזה

shacata

New member
שלום לכם, חברי הפורום היקר הזה

אני לא יודעת אם אתם הכתובת המתאימה, אבל רציתי לשאול אם תוכלו לעזור לי. אני סובלת כבר שנים ארוכות מ panic disorder וההתקפים הקשים באים אחת לשלוש ארבע שנים. אני מטופלת היטב בד"כ. כרגע אני בעיצומה של תקופה קשה כזו, וגם באמצעו של טיפול תרופתי חדש. קשה לי מאוד. קשה לי בכלל בחיים כל הזמן משום שגם כשאיני בהתקף ההפרעה מרחפת לה כל הזמן מעל ראשי. אני מחפשת קבוצת תמיכה בעניין הזה. האם אתם יודעים על קבוצה כזו? האם כאן יש אנשים שמכירים את התופעה או שיכולים להוות קבוצת תמיכה? אני מרגישה שהיכולת לחלוק עם אנשים דומים את הבעיה ואת הקשיים בחיים שלי, יכול להקל עליי מאוד. אנא, נסו לעזור או להפנות אותי לפורום מתאים. תודה

Jersey Girl

New member
אין לי תשובה אבל

קצת סבלנות כי זה פורום די חדש. חוץ מזה תנסי גם בפורום יעוץ פסיכולוגי. תרגישי טוב חיבוק JG

ל ו ל י ת

New member
בוקר טוב לך, shacata, וכמה מחשבות:

צר לי שאיני יכולה לתת לך תשובה ישירה. הנה כמה רעיונות: כמו שהציעה לך JG לשאול גם בפורום יעוץ פסיכולוגי. לשאול גם בפורום של "די לכפיה פסיכיאטרית" אולי שם יש אנשים שידעו. יש פורום כללי שנרא "להרגיש טוב" אולי שם תוכלי לשאול ואולי גם להיעזר. כתובתו היא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=12 ויש גם פורום של סהר שנותן תמיכה נפשית למבוגרים. בכל אלה תוכלי לשאול ואולי גם להיעזר. ומעבר לפורומים עצתי אליך היא לשאול את הרופא שמטפל בך ואם יש לך גם מישהו של פסיכותרפיה, לשאול אם הם מכירים קבוצה שכזו. לעיתים יש קבוצות שכאלה במרפאות חוץ של בתי חולים, אם אני לא טועה יש משהו בנושא חרדה (נדמה לי חברתית) בגהה במרפאת החוץ, אבל צריך לבדוק. שווה גם להרים טלפון למרפאות החוץ בבתי החולים ולשאול. אבל הייתי מתחילה מהפורומים שהמלצתי לך ומהמטפלים שלך - לברר אצלם. ולסיום-אנחנו כאן, אם נוכל לעזור, בשמחה!

למעלה