שלום לכם יש לי שאלה

מצב
הנושא נעול.

9108701

New member
שלום לכם יש לי שאלה

שלום לכם יש לי שאלה
איזה קו מגיע מבסיס זיקים לאשקלון לתחנה המרכזית?? ואם מישהו יודע גם מה התדירות שלו

אוהד11

New member
אלירן, קווים 036 ו- 037 מאשקלון עד

שלום לכם יש לי שאלה
איזה קו מגיע מבסיס זיקים לאשקלון לתחנה המרכזית?? ואם מישהו יודע גם מה התדירות שלו
אלירן, קווים 036 ו- 037 מאשקלון עד
צומת זיקים. לו"ז באתר של אגד

אלירן, נאמר לנו שיש הסעה לבסיס

התחנה נמצאת איפה ?
ביצאה מהבסיס או צריך ללכת קצת ואם כן כמה זמן
היום גיליתי שאני ואלירן חדריה עושים טירונות באותו בסיס - זיקים. טוב לחזור לפורום, ולו לכמה שעות. שבוע הבא לא אהיה פה בגלל שאסגור שבת, אך בתום הטירונות אני מקווה להביא הרבה חדשות ותמונות. כמו למשל תמונות מהאוטובוס שיוסב למצעד האהבה הקרוב, ושל 812 שכוסה בפרסומת לסלקום ומשמש כהסעה חינם לחוף האקסטרים.

הי לחיילים שלנו

היום גיליתי שאני ואלירן חדריה עושים טירונות באותו בסיס - זיקים. טוב לחזור לפורום, ולו לכמה שעות. שבוע הבא לא אהיה פה בגלל שאסגור שבת, אך בתום הטירונות אני מקווה להביא הרבה חדשות ותמונות. כמו למשל תמונות מהאוטובוס שיוסב למצעד האהבה הקרוב, ושל 812 שכוסה בפרסומת לסלקום ומשמש כהסעה חינם לחוף האקסטרים.
הי לחיילים שלנו
מקווים שאתם עוברים טירונות מוצלחת ולא קשה מדי, נחמד לשמוע מכם מדי פעם.

אורי404

New member
בהצלחה לכולכם.

תודה רבה לך ולאלונה
בהזדמנות זו אני רוצה גם לאחל בהצלחה לרתם שסוגר עכשיו את השבוע השלישי מתוך ארבע בקורס הקצינים שלו בבה"ד 1.
בהצלחה לכולכם.
בהצלחה לאלירן חדריה ולמסוף כרמלית. וכמובן, שנאחל בהצלחה לרתם (MISTER K), שימשיך להחזיק מעמד בשהות הארוכה בצבא.

אוהד11

New member
../images/Emo50.gif למיסטר K בקק"צ

בהצלחה לכולכם.
בהצלחה לאלירן חדריה ולמסוף כרמלית. וכמובן, שנאחל בהצלחה לרתם (MISTER K), שימשיך להחזיק מעמד בשהות הארוכה בצבא.
למיסטר K בקק"צ

846

Active member
מה העיניינים? תחזיקו מעמד!!!

תודה רבה לך ולאלונה
בהזדמנות זו אני רוצה גם לאחל בהצלחה לרתם שסוגר עכשיו את השבוע השלישי מתוך ארבע בקורס הקצינים שלו בבה"ד 1.
מה העיניינים? תחזיקו מעמד!!!

9108701

New member
הקטע שאני יוצא ביום חמישי

הקטע שאני יוצא ביום חמישי
בגלל מבחן בגרות בספורט אז ככה שאין לי הסעה ושאלה ממש ליד הש.ג יש תחנה של קו 037?

פרסומת סלקום 812

פרסומת סלקום 812
עד כמה שזכור לי המכונה אם הפרסומת של סלקום זו 834 ולא 812 אם טלוויזיה בתוך האוטובוס לפני חודש וחצי ביצעתי איתה ויזה לקיבוץ גן שלמה (קבוצת שילר ) המכונה בגילה שמורה יפה ונוסעת יפה

ה דרומי

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo50.gif../images/Emo104.gifלכול חילינו באשר

שלום לכם יש לי שאלה
לכול חילינו באשר
הם שימרו על עצמכם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה