שלום לכם

שלום לכם

שלום לך חבר, ושלום לכם, כתבתי כאן פעם בפורום בניק אחר עד שנחסמתי, נחסמתי מסיבות מוצדקות ואין לי שום טינה כלפי המנהלים שכאן בקשר לחסימה, יש לי טינה כלפי אלו שקמו והשמיצו אותי במסרים, שקמו והשמיצו אותי מע``ג הפורום היום, אבל תדעו לכם שאני סולח לכולכם ואני מוחל וסולח.. כן, גם לך אחד החברים ויש לי על מה. וגם לך אריאלה, אני מוחל וסולח. ה`אמת היא שהיום קיבלתי קללה במסרים, אחד מהחברים כאן (תרתי משמע) שלח לי מסר ובו הודעה ואיום, שכל הצרות שיהיו לי במשך חיי שאני ידע מה המקור להם.., ניסתי בהתחלה קצת להלחץ, חשבתי, מה עשיתי לו שהוא כ``כ נפגע, האם שפרסמתי שהוא מפגר? האם שפרסמתי שהוא שוטה? האם שקראתי כמה עשרות מסרים השואלים אותי איך להרגיע את אחד החברים? מה כבר עשיתי לו, האם שהשמצתי אותו מע``ג פורום העולם החרדי, האם רק לו מותר להשמיץ, לי אסור, מה כבר עשיתי לו רע, כתבתי בפורום שבו הוא היה כותב, נחסמתי, עברתי לפורום אחר מה? אסור.. אשמתי שחסמת אותי? תדע לך חבר יקר, מאוד נהנתי לקרוא את שרשורך, היה כייף לקרוא אותם ובאמת רואים שהשקעת המון בפורום, וקבל את תנחומי ע``כ שאין לך יותר איפה לכתוב את שרשורך (אגב, אם תרצה שלח לי ת`הודעות ואני יפרסמם) איני חושב שעשיתי לך משו רע.. אם אתה חושב אתה מוזמן להציג לי אותם (אתה לא חסום אצלי במסרים) תודה לך על הכול, היה נעים להכירך, ועליכם חברים יקירים כולנו כאן כדי להנות, זו גם אתם יודעים, לצערינו היו כמה חברים שהפריעו לנו להנות ואחד מהם זה גם אני, אני מתחייב להפסיק עם זה ואשמח שגם אתם תצטרפו עלי, יהיה כייף לי לראות אותכם כותבים במקומות אחרים ולהיות שותף איתכם, המשך יום נעים, נ.ב. אינני מבקש סליחה מכולכם באם הזיקתי או השמצתי, מכולכם מבקש אני סליחה, תודה מראש.

ילדים תעלו הביתה מיד החביתה מתקררת!

פויות! ככה מדברים יהודים אחים? קישטא! לא מספיק כולם רוצים להשמידנו? גם את זה אנחנו צריכים שאנשים מתוכנו יאכלו אחד את השני! די! די! די!

למעלה