שלום לכם

שלום לכם

בוקר טוב=] כמו תמיד אני ישר חוזרת לפה.. יש לי שלושה שאלות שמעיקות עליי 1.האם היום הולדת שלי תתבצע כמו שתיכננתי בתאריך וזה יהיה כמו שאני רוצה? רונים: אורוז ווירד סווילו 2. האם הבן זוג שנמצא איתי כרגע? מתאים לי? זה ימשיך לקשר ארוך? האמת שאני לא יודעת עם להמשיך או לא.. אני פשוט מפחדת לאבד אותו.. לאיתהב ופשוט להישבר.. רונים: מאנאז אהוואז אהוואז 3.אחותי מתחתנת אני רוצה להתחיל דיאטה.. אני יצליח בזה?=\(המטרה 55 קילו פחות) רונים: ראיד'ו בקראנה איסה תודה רבה רבה לכם! ושיהיה לכם שבוע נפלא ורק בשורות טובות מודה לכם, חסויה

איזו מגילת אסתר!

1.האם היום הולדת שלי תתבצע כמו שתיכננתי בתאריך וזה יהיה כמו שאני רוצה? רונים: אורוז מכשול ווירד הכל פתוח סווילו רון השמש תהיי גמישה עם התכנון ותזרמי השמש תזרח עלייך ותחייך אלייך אך לא הייתי ננעלת על תכנון כי משהו ישנה זאת...אגב אורוז הוא מכשול שמדמים אותו לטקס התבגרות (מעניין בהקשר ליום הולדת)...זה סוג של קפיצת נחשולים שכשצולחים אותה לא שבים עוד למה שהיה קודם..מכשול מדרגה הייתי אומרת.. 2. האם הבן זוג שנמצא איתי כרגע? מתאים לי? זה ימשיך לקשר ארוך? האמת שאני לא יודעת עם להמשיך או לא.. אני פשוט מפחדת לאבד אותו.. לאיתהב ופשוט להישבר.. רונים: מאנאז כוחה של הרשת - להיות למארג לשלוב כוחות אהוואז לדעת לפעול ברשת אהוואז " ולזכור שהחזק והחלש הרך והקשה הם שני חלקים מאותו שלם... תשובה : יש לך כאן שיעור חשוב ללמוד. 3.אחותי מתחתנת אני רוצה להתחיל דיאטה.. אני יצליח בזה?=\\(המטרה 55 קילו פחות) רונים: ראיד'ו צאי לדרך!!! בקראנה הצלחה פוריות נשיות....(למען הנשיות שלך ומשם תפעלי) איסה - תקופת קפיאה...לא תורידי 55 ק"ג לחתונה...הלו! לאט ילדה! מה את רצה..זה לא בריא בכלל! עצת הלאונרדו: אל תחשבי אני רוצנה להוריד 55 ק"ג את מניחה את הקלף שיגרום לכשלון נדיאטה ראשון על השולחן..ככבה לא מתחילים משחק מנצח..מאמי... תאמרי אני אוהבת את עצמי ורוצה להסיר מעלי שכבות משקל עודף על מנת שיהיה לי קל ונעים יותר ותחשבי פרה פרה או להרוג טורקי ולנוח..ק"ג ועוד ק"ג זה יותר ריאלי תרדי 10 ק"ג לחתונה ואז עוד..אה?! ואגב..נכנסתי לקרייזי ליין והיו מכירות מטורפות 70% הנחה קניתי מלאן דברים..שווה....

למעלה