שלום לכם

מיכל ט

New member
שלום לכם

שמי מיכל, אני מרפאה בעיסוק ומנהלת יחידה להשמה נתמכת בקהילה. קראתי על הפורום שלכם בפורום של הריפוי בעיסוק. אם יש לכם שאלות על שיקום או שירותי שיקום אני אשמח לענות ואתם כמובן מוזמנים לפורום של הריפוי בעיסוק לילה טוב מיכל

Jersey Girl

New member
שלום לך

רציתי לדעת אם למישהו יש פרטים על בראשית - מוסד טיפולי ליד בן שמן. ושוב תודה לכל החברה שמגיעים מפורום ריפוי בעיסוק. JG

ל ו ל י ת

New member
קצת פרטים

המקום הוקם על ידי אדם ששמו אריה שלו, ששם לעצמו מטרה לעזור בשיקום פגועי נפש ונפגעי הלם קרב. כעת המקום כבר קיים בתור חווה שיקומית אבל הם מתכננים להרחיב ולעשות עוד דברים ועוד פרוייקטים שנשמעים מקסימים שם, ומחפשים תרומות של משקיעים. בכל מקרה יש שם כבר קבוצת אנשים אשר פועלת במקום בעיקר כפי שהבנתי בפרוייקט של המשתלה. בעוד שבועיים הם מתכננים לפתוח את המקום לקהל הרחב שיוכל לבוא ולקנות שם. האם את שאלתך היא לגבי אנשים שרוצים להצטרף להיות שם בשיקום או לגבי אנשים שרוצים להיום שם כצוות? אנא עני לי ואשתדל לברר עוד פרטים.

Jersey Girl

New member
השאלה היתה בקשר לשיקום

תודה על הפרטים לולית. יש לך במקרה מושג לגבי השעות שעובדים שם?

ל ו ל י ת

New member
עדיין אין לי פרטים אני מנסה לברר

אפילו קפצתי לשם לפני כמה ימים אבל זה היה סגור נו טוב שישי בצהריים... אני אולי אנסה שוב.

SHIRITA13

New member
כן,יש לי שאלה חשובה

האם באיזשהו מקום בארץ ישנם שירותים לילדים קטנים? אני מרגישה בודדה במערכה בכל מה שקשור לילדים חולי נפש.

למעלה