שלום לכם!!

שלום לכם!!

ה' יתברך הוא מסובב את כל הבריאה והיא יתברן מהווה ועושה פה הכל אז.. כל מה שצריכים רק לפנות אליו בשפה הפשוטה כמו ילד קטן לאביו.... " אצל העולם אמונה היא דבר קטן ואצלי היא דבר גדול ועיקר האמונה צריכה ליהיות כמו שהנשים וההמון עם מאמינים..בתמימות ופשיטות..." עיקר היהדות היא תמימות ופשיטות וחוכמות אין צריכין כלל !!!!!!!!

רסקול

New member
אני ממש רוצה להבין

את כותבת בפורום אמונות טפלות כי.. מה שאת אומרת זו אמונה טפלה?

TAINTED SAINT

New member
הממממ....זה נראה יותר כמו...

תרגיל מכירות לא מתוחכם במיוחד-בעקבות המודעה הזאת אני שוקל אם כדאי לפרסם כאן למכירה כמה אביזרים מאגיים ששוכבים אצלי במגרה וכוחותיהם לא מנוצלים כמו שצריך... 1.השיניים התותבות של סבתי עלייה השלום-סגולה בדוקה לדיאטה מוצלחת-מניחין על השולחן בזמן הארוחה...... 2.עותק די.וי.די מקורי של FARANG DING DONG סגולה כנגד מחשבות חטא וזימה ומשכב זכר ימ"ש אצל בני ישיבות תמימים וזכים הדרים ולנים יחדיו בחברותא. 3.חתיכה מהצלב הקדוש מהכנסיה בנצרת-אמרתי לדודו לא להשען עליו-אבל איתו זה תמיד אותו דבר-אולי בגלל שהוא שיפוצניק חייב להשען על כל דבר כדי לבדוק כמה טוב הרכיבו אותו...היה ממש לא נעים עם הכמרים-למרות שדיי מעניין היה לשמוע אותם מקללים בלאטינית... אין לי מושג למה הוא טוב בדיוק-אבל צלבים יש להם המון כוח! [לדודו הייתה יד בגבס חודשיים]. 4.חתיכה מלוחות הברית המקוריים!!!אלו שמשה ניתץ כשראה את בני ישראל מפזזים על אקסטזי מדברי סביב עגל הזהב-זה הצ'אנס האחרון שלכם-בשבוע הבא אני מוציא אותה למכירה פומבית ב אי-ביי !שלא תגידו שלא נתתי לכם הזדמנות אחרונה. החתיכה שוקלת כ-4.7 ק"ג,מאבן הר סיני מקורית,שימשה אצלי כמעצור מצויין לדלת,אפשר גם לפצח איתה אגוזי מלך.

למעלה