שלום לכן.אני מבקשת עזרה\יעוץ לגבי..

lelelele1

New member
שלום לכן.אני מבקשת עזרה\יעוץ לגבי..

התמקדות במקצוע , יש הרבה תחומים שמענינים אותי,בעיקר כל מה שקשור בעיצוב. למדתי גרפיקה ממוחשבת אך אני בינתיים לא עושה עם זה כלום. בעבר הרחוק למדתי עיצוב אופנה ולא עשיתי אם זה כלום. אני חולמת על הצלחה וממש רוצה להגיע להישגים אישיים במיוחד עכשיו ,שאני כל כך זקוקה לזה מבחינה כלכלית. אני לא יודעת מה עוצר אותי?חוסר ביטחון או שאני פשוט אשה ללא מרפקים. אני יודעת שיש לי מה להציע אבל הביטחון הזה חי רק בתוך תוכי ולא מצליחה להוציא אותו החוצה מה עושים ?? (אני אחשוף חלום קטן שלי ואולי לא מציאותי)הייתי רוצה להיות עוזרת או לעבוד עם מישהי שתיקח אותי תחת חסותה ותלמד אותי את מה שהיא יודעת. אחת עם ניסיון חיים וניסיון מיקצועי תוך כדי ידיעתה שאני רוצה לצליח כמוה כמה שזה נשמע תמים מבחינתי ,אני יודעת .... מה דעתכן??

בנקאי

New member
נטרלי את הפחד

הפחד זה מה שמונע מאיתנו בני האדם להתקדם בחיים . בהצלחה.

beky1

New member
בנקאי צודק

א. אני מציעה שתקראי ספרות עסקית או פילוסופיות חיים , לפעמים גם ספרי ביוגרפיות עוזרים באמצעות רעיונות שתרמו בחיים. ב. קחי את הפחד כאתגר ראשון ונסי להתמודד איתו, פחד יכול לבלום אותנו גם בדברים אחרים בחיים כמו בחירת בן זוג ועוד. ג. עשי לך רשימה של דברים שהיית רוצה לעשות , דרגי אותם לפי סדר חשיבות כעת , פרקי כל מטרה לגורמים כלומר הכיני רשימת משנה לשלושת המטרות במקומות הראשונים , על רשימת המשנה לכלול איזה דברים את חושבת שאת צריכה כדי להשיג את המטרה (לדוגמא: לימודים , נסיון , משרה ,הפעלת קשרים , אימון) נסי לבחור מבין 3 הדברים את המטרה שיש לך את הכי הרבה סיכויים או כשרון וידע להצליח בהם. לאחר כל זאת ,התחילי לפעול להשגת המטרה שקבעת לעצמך באמצעות האמצעים שרשמת לעצמך להשגת המטרה ברשימת המשנה. אם את נתקלת בקשיים , את יכולה לפנות אלי במסרים או לפנות לאדם שעליו את סומכת ואשר מכיר אותך היטב. בהצלחה

למעלה