שלום לכן

parpel

New member
שלום לכן ../images/Emo39.gif

נראה אם הבנתי נכון את ההוראות במכתב הפתיחה
אני בת 28, עם תואר ראשון ועובדת כעצמאית. לאחרונה אני מרגישה כמו בצומת דרכים, מתוחה, לא מוצאת את עצמי, וחסרת מנוחה לחלוטין. עשיתי פריסה אוטומטית בקלפי ריידר עבור השאלה: מהי הדרך הנכונה עבורי להגיע לשלווה ולמיצוי עצמי? ועלו הקלפים הבאים:(מימין לשמאל) מלך הגביעים שטן ארבע מטות חמישה גביעים אוהבים צדק שבעה מטות תשעה מטבעות וסיכום: קיסרית אני לא מבינה בקלפים אבל הפתיחה נראתה לי מפחידה קצת... אשמח לתשובתכן בברכה הסגולה

צ ל י ל 8

New member
אני מצטערת אבל- ../images/Emo9.gif

כמות הקלפים לא מתאימה לשאלה ששאלת. אנא עשי שוב פריסת שאלה כזו: מהי הדרך הנכונה עבורי להגיע לשלווה ולמיצוי עצמי ב.. (הגדירי זמן עד שנה)? 6 קלפים+קלף סיכום

parpel

New member
מקווה שעכשיו זה יהיה בסדר ../images/Emo9.gif

מימין לשמאל: מהי - חמישה מטבעות הדרך הנכונה - שמונה חרבות עבורי - הכוהנת הגדולה להגיע לשלווה - נער הגביעים ולמיצוי עצמי - שוטה בשנה הקרובה - שמונה מטות סיכום - שבעה מטות תודה מראש וערב נעים הסגולה

batgalim

New member
הי סגולה

מהי - חמישה מטבעות הדרך הנכונה - שמונה חרבות עבורי - הכוהנת הגדולה להגיע לשלווה - נער הגביעים ולמיצוי עצמי - שוטה בשנה הקרובה - שמונה מטות סיכום - שבעה מטות סגולה יקרה, נראה לי שאיבדת בדרכך את הספונטניות. את נמצאת בחוסר רגשי - התפתחת אינלקטואלית, ביססת עצמך פיננסית, אך מבחינה רגשית - נעצרת. את "נלחמת" ביותר מידי תחנות רוח - אולי דרישות ההורים, הסביבה -להצליח ובכל מחיר... הדרך להגיע לשלווה - היא להאט את הקצב. להרגע קצת ממסלול החיים המהיר שלקחת על עצמך, להיות קצת "ילדה", להכניס קצת אופטימיות לחייך, נער הגביעים מדבר על התבוננות פנימה אל תוך הנפש, על מצב פגיע בו את נמצאת מכיון שאינך מודעת ואינך מתחברת לרגשותיך שלך. השוטה קורא לך למצוא את הדרך להשתחרר מהמסגרת הכובלת, כל האפשרויות פתוחות בפניך - צאי החוצה והקשיבי לקול הפנימי שבך הקורא לך, שימי לב לאינטואיציות - הכל פתוח והכל אפשרי, פשוט תשני את החשיבה המקובעת לה הורגלת כדי שתוכלי להתחבר לרגשותיך ולדבר המהותי אשר יגרום לך להיות מאושרת. ועוד דבר - הכהנת הגדולה המייצגת אותך מראה אמנם סוג של קיפאון, אך בנוסף, הכהנת מחוברת לחכמת הנסתר, היא מעין תשובה חיובית לשואלים באם ללכת בדרך רוחנית, הכהנת היא המייעצת, היא המביאה את הידע לאנשים. יכול להיות שיש כאן איזשהו רמז בשבילך להדריך, להעביר ידע אותו צברת או ללמוד תחום רוחני / אלטרנטיבי כלשהו. מה את אומרת?

parpel

New member
הכי נכון שנכון יכול להיות נכון ../images/Emo6.gif

בת גלים מה אגיד ומה אומר. מדוייק לחלוטין. אכן הספונטניות אבדה לי בדרכי, והתפתחתי בכל התחומים מלבד בתחום הרגש (אומנם במישור הפיננסי עדיין לא מרגישה קרקע יציבה תחת רגליי אבל אני אופטימית...) נלחמת כל הזמן בתחנות רוח, ולא מצליחה להאט את הקצב, פשוט לא יודעת איך לעשות את זה, הלחץ של היומיום לא מרפה ממני. בשנה האחרונה התחלתי להתבונן פנימה וללכת במסע העצמי, אבל לרוב מרגישה אובדת ומבולבלת, מנסה להקשיב לעצמי, אבל חוששת. לגביי שני המשפטים האחרונים: ממש וואו, אני בימים אלה בדיוק מנסה להחליט סופית מה ללמוד בתחום הרוחני/אלטרנטיבי
תודה רבה רבה לך, שימחת את ליבי. אני מקווה שאמצא את דרכי ואוכל ליישם את התובנות. יום מקסים הסגולה

batgalim

New member
מאחלת לך כל הטוב שבעולם ../images/Emo24.gif

לימודים בתחום הרוחני, וזה מנסיון - יכולים לשנות את השקפת עולמך לחלוטין, ואם תתני לעצמך לזרום עם התחושות - תגיעי לגבהים שלא הכרת... מאחלת לך המון הצלחה !!!

למעלה