שלום מאיפה אני יכול להוריד צביעות

רן 56

New member
איזה פנל ???

Project AI אלו הם מטוסי AI כלומר טסים לבד, אתה לא יכול לטוס בהם ולכן אין להם פנל. אם אתה רוצה מטוסים להטיס אז מ AVSIM יש המון מטוסים כולל של אלעל ארקיע וישראיר להורדה והטסה. פנלים ניתן להוריד משם גם. רן.

go around

New member
לא מדוייק.

נכון שחלק גדול ממטוסי PAI מגיעים ללא פאנל וגם ללא SOUND . אולם ניתן לטוס בהם לאחר התקנת פאנל מהאינטרנט או יותר פשוט ממטוסים אחרים שכבר קיימים אצלך כנ"ל לגבי הSOUND . רוצה לטוס ב738 של אל על כנס ל734 שמגיע כDEFAULT ב FS2004 COPY+PASTE לתקייות PANEL ו SOUND ואתה יכול לטוס.

רן 56

New member
מודייק לחלוטין

מטוסים אלה הם AI בלבד וכך גם כתוב באתר. אתה רוצה לטוס עליהם, לא אני זה שיעצור בעדך. אך אם אתה רוצה לטוס על משהו שאמור להיות מטוס עם פנל וקול כמו שצריך אז יש את המטוסים של FFX, Project open sky, meljet ואלה שעולים כסף כגון PMDG,PIC ו PSS. כל המטוסים האלה מגיעים עם צביעות של אלעל ארקיע וישראיר וטקסטורות שלהם באיכות גבוהה מאוד לאומת ה PAI שהם ברמה הרבה יותר נמוכה כדי לחסוך בריימים. רן.

omer landau

New member
אז איך אפשר לעשות שהם לא יופיעו

ברשימה של המטוסים??????????????? ואני מאוד מעוניין שזה יעבוד ככה זה ממש יפה רק ראית את ההודעות שגיאה מה אפשר לעשות יש אשף אחר שמתקין את הקבצים ????

go around

New member
אם אתה ממש רוצה שהם לא יופיעו...

כנס לתקיית הAIRCRAFT ומחק אותם.

omer landau

New member
אני מתכוון לרשימה

שממנה אתה בוחר את המטוס כמו שיש את ה Md-83 הוא לא מופיע ברשימה אז אני רוצה שגם הם לא יופיעו

go around

New member
.......o.k אפשר לעשות את זה אבל

לא מומלץ שכן אם תתחיל לטפל כקובץ הAIRCRAFT יתכן והם לא יטוסו גם במטוסי AI.

omer landau

New member
יש עוד אתרים\חברות בסדר גודל כזה

שמייצרות מטוסי AI ובניהם אל על אני רוצה שזה יפעל אבל יש עם זה בעיה

omer landau

New member
זה יעבוד אם??????????

יש מצב שיעבוד אם תשלח לי את הקבצים שכבר פתחת??????

omer landau

New member
שימו ../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif

כדי להתקין את החבילה כמו שצריך תעברו למצב בטוח לפחות במקרה שלי זה עזר

צורי9

New member
אל על בFS2004

איך אני יכול להוריד מטוסים לפליט סימולטור ישראלים? וכאילו תודה

Daddy DJ

New member
COZY

מישהו מכיר במקרה אתר שאפשר להוריד את המטוס הזה ל FS2004?? ראיתי ב avsim רק לסימולטור X-Plane וחוץ מזה כלום...

למעלה