שלום. מידע

Samgreen

New member
שלום. מידע

אני 'חדש בתחום', בתהליך בירור לאחר הכחשות רבות. האמת שמההכרה הראשונה כבר התחלתי להרגיש יותר טוב, וזה הולך ומשתפר.
רציתי לדעת האם יש אתר רשמי לקהילה הישראלית, האם יש איגוד כלשהו, ובאופן כללי איך הקהילה הישראלית מתאגדת חוץ מע"י הפורום הזה.

k500

Active member
מנהל
שלום

ברוך הבא,
טוב לשמוע שאתה מרגיש יותר טוב מהיכרות ראשונה עם הנושא, לשם כך אנחנו כאן, בין היתר.

ובכן, אין אתר רשמי לקהילה, אך יש כאן את הפורום שבו אתה תוכל למצוא מאמרים וקישורים (למעלה, בלשונית הכחולה "כלים ומידע"), לוח היכרויות לא-מיניים/ות וגם לשאול אותנו על הכל בהמשך. בנוסף, יש קבוצת פייסבוק ראשית לא-מיניים וגם קבוצות ווטסאפ. כל אלה פעילים ויש לא מעט א-מיניים/ות בכולם.

הקהילה כאן מתאגדת בעיקר דרך מפגשים פרונטליים ויש שני סוגים: מפגשי פורום ומפגשים הנערכים בחסות המרכז הגאה בתל אביב. שניהם דומים במהותם ויש כאלה שבאים לשניהם.
בקרוב ייערך מפגש פורום (ב- 6/3, פרטים מלאים בהודעה הראשונה בפורום) ואם תרצה לבוא, אתה מוזמן, כמובן. המפגשים נערכים באווירה נעימה ולא מחייבת ותמיד זה מעניין. אנחנו מעלים דברים, מקשיבים, מדברים על נושאים שונים ועוד.

חוץ מכל אלה, אנחנו כאן ומוכנים לעזור. מאחר שא-מיניות היא נושא רחב ומגוון מאוד, אתה תמיד מוזמן לשאול, להתייעץ, לחדד דברים ולהעלות מה שנראה לך כאן בפורום.
טוב שבאת, אנחנו איתך, שיהיה לך בהצלחה

Samgreen

New member
תודה

ראיתי עכשיו את ההודעה.
ניסיתי להצטרף לקבוצה בפייסבוק, אבל המנהלת טענה ש'לא הסברתי מספיק' למה אני מעוניין להצטרף. אז ניסיתי להסביר לה והיא טענה משהו כמו שטוב שהיא לא צירפה אותי כי אני מהווה איום לחברי הקבוצה... נראית לי קצת חולת שליטה, לצערי, כזו שפיטה עדיין לא חוויתי, ממישהי שבכלל לא מכירה אותי ומתיימרת בעצם לעזור לי, ולדעתי חבל שמישהו שם אותה בתור פנים מייצגות של מישהו.
כנראה לא התחנפתי אליה מספיק, ואני גם לא מתכוון להתחנף – כמו שאני לא מתחנף לָעולם לגבי היותי א–מיני, כך אני גם לא אתחנף לא–מיניים לגבי היותי א–מיני.
אני א–מיני, ומי שרוצה יקבל אותי, ומי שלא רוצה – שלא יקבל אותי, גם אם הוא בעצמו א–מיני. תודה לאל יש לי חברים טובים שהם לא א–מיניים ותומכים בי בכל תחומי החיים. חשבתי להרחיב את המעגל אבל מישהי החליטה לשפוט על פי... דעתה האישית. עצוב מאוד.
בכל מקרה, אני מאמין שאמשיך לכתוב כאן אם ארגיש צורך,
ותודה לכם שאתם מאפשרים את הפלטפורמה הזאת
בחיוך ובהסברת פנים.
אז תודה והמשך יום טוב.

למעלה