שלום עוגיות חמודות!

evil i

New member
שלום עוגיות חמודות!

שלום, אני מעריץ של רם אוריון (המפיק המוזיקלי וחבר של העוגיות). אגב, אני חולה על דפנה והעוגיות. הגעתי אליהם אחרי שדפנה התחילה ללוות את רם בהופעות. אני יודע שאני נשמע פאקצ'ה, אבל אני לא! נשבע לכם! אני אדם שקול והגיוני!

אל תדאג, אני יודע שאתה לא פאקצה

אבל אתה גם לא שקול והגיוני! אחרי "אופנדור" ועכשיו יהיה "פחם" אני לא חושב שאפשר לכנות אותך שקול! (אבל אתה מצחיק) (האם אני מקבל תגובת "מוות!!!!!!"?)

evil i

New member
מוות? רק אם תהיה נחמד

איזה כיף לראות אותך כאן יונתן היקר! האם אראה אותך גם בפסטיבל או שאני צריך לבוא עד אליך לביצ'פר כדי למכור לך עיתון?

מולון, אל תדאג

אני אגיע לפסטיבל, אבל ביום שני ושלישי (יומולדת ביום ראשון P: ). אל תדאג. העיתון שלך יהיה הדבר הראשון שאני אקנה בפסטיבל. ורק כדי שזה לא יחשב אוף טופיק, דפנה והעוגיות להקה מעולה. אחת מהטובות בארץ כרגע ללא ספק. צריך לקנות את הדיסק כבר!

ailag

New member
מזל טוב

*לא* לבוא לפסטיבל בגלל יומולדת? פעם הייתי הולכת לפסטיבל עם חברה דוקא בגלל היומולדת.. (לפני שהם החליטו להזיז אותו ליומולדת שלך, כלומר)

ברור שלבוא בגלל יומולדת

אבל השנה יש תוכניות קצת שונות עקב... מטרות חדשות =)

evil i

New member
תביא אותם לפסטיבל

ותכריח אותם לקנות לך קומיקס בתור מתנה ליומולדת.

מוזר לראותך בפורום שהוא לא קומיקס

בכל אופן זה שדפנה הכחישה דיי מרמז על זה שזאת לא המשמעות של השיר ש*היא* התכוונה אליה. אבל היי, הקטע בשירים זה שאפשר לפרש אותם איך שרוצים. לא משנה כמה חולנית תהיה המשמעות הזאת D-:

למעלה