שלום....קראתי קצת בפורום והוא מאווד

uoston

New member
שלום....קראתי קצת בפורום והוא מאווד

מעניין. אני דתיה אולפניסתית. עכשיו החופש הגדול ויש לי בעיה......אני כבר כמה חודשים-הרבה לא מתפללת.....אבל זה לא שאני לא חושבת על הק"בה,כל לילה אני חושבת "אוף שני עוד פעם לא התפללת מה תעשי..." ואז אני שוכחת מיזה..... ובאמת אני מודה על הכל הרבה זמן רציתי אופניים ואמא שלי לא הרשתה לי ועכשיו יש לי...היתי ממש עצובה מיזה...גם רציתי כלב אבל אני יודעת שאני לא ירד איתו למטה אז ה' עשה איתי פשרה והביא לי את מיתות-החתול שלי!!! זה היה לפני הרבה זמן.....בקיצור כל פעם שאני רוכבת על האופניים ואני מרגישה את הרוח אני ממש מודה לה' שהוא מביא לי פשוט הכל....זה פשוט מפחיד אותי לפעמים כי באמת יש לי הכל אין לי מה לבקש ליומולדת(חוץ מבריאות ואושר..!). יש לי תכופות כאלה שביקשתי דברים וזה פשוט התגשם שבוע אחרי.....או לדוגמה אני רואה פלוריסיינטה ורציתי לראות בשידור חוזר כי הייתי צריכה ללכת עם אבא שלי לאן שהו הוא נכה והכל אז הייתי צריכה לעזור עם הכיסא וזה....והשידר חוזר זה באחת ורבע בלילה.....ממש א רציתי להפסיד וכשחזנו מהאירע שהוא היה בעשר ורבע אז הייתי צריכה לחכות עד אחד ורבע!! אבל נרדמתי והטיוי נשארה פתוחה ואז אני מתעוררת בדיוק מתי שהסידרה התחילה.....זה היה פשוט גדול!! כי חשבתי שאני יפסיד את הפרק.....זה רק משו פיצי פיצי שהוא עשה למעני..... עכשיו.....אני מאומצת מגיל 3 ואני פוחדת שאת כל הטוב הזה שהוא נותן לי עכשיו יעני מכסה על כל התקופה שהיה לי רע ז"א מילדה שלא היה לה כלום יש לה הכל!! משפחה אוהבת....טלוויזיה בחדר רדיו -מזגן פלאפון-את שניהם לא ביקשתי בכלל!!הם פשוט נתנו לי....-דוידי בחדר פלייסטיישן 2 שאני שילמתי עליו חצי....ומיתות!!!(החתול מי שלא זוכר)והאופניים כ-מ-ו-ב-ן!!! הדבר שעושה לי פשוט טוב!!!! וזהו....אז אני לא מתפללת וכשאני רוצה להתפלל אני אומרת לעצמי לא התפללתי הרבה זמן למה שהוא יקשיב לי וזה....ז"א לא מגיע לי להתפלל..... וגם יש לי מן כזאת מחשבה שבנים יותר שאווה להם להתפלל..לא יודעת למה...ולבת זה לא שאווה כזה..... ואצלי אין כזה דבר להתפלל חצי תפילה כי אז זה לא שלם כזה.....או הכל או כלום...לא יודעת למה.... בתקווה שתעזרו לי.......

bios

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

לא יודע מה לימדו אותך על אלוהים, אבל אני מאמין ש: א. הוא לא מתחשבן איתך, לא לטובה ולא לרעה. ב. הוא תמיד מקשיב לך. ג. הוא לא מעניש אותך. אז אל תפחדי! אלוהים הוא ההיפך מפחד, הוא אהבה, ונראה לי שעמוק בפנים את יודעת את זה. אם אלוהים היה מנהל פנקסים וסופר לאנשים מתי בדיוק הם מתפללים ואיך, ובהתאם לכך הוא היה מחליט אם לעשות איתם ברוגז או להקשיב להם, הוא לא היה אלוהים, אלא בנאדם, ולא נחמד במיוחד. שמח לשמוע שיש לך קשר טוב איתו. תמסרי לו ד"ש ממני

למעלה