שלום רב ובכן פעם ראשונה אני כאן.

שלום רב ובכן פעם ראשונה אני כאן.

ועמי יש שלושה סיפורים אמיתיים שקרו בבית הוריי בו אני מתגורר כרגע. נתחיל מיום חמישי האחרון. בו היה אזכרה לסבתי שנה בלעדיה. במהלך האזכרה קרה דבר מוזר. בד"כ האורות אצלנו תקינים בבית אך לפתע הם רעדו שלושתם ישנה מנורה בת חמישה קנים ואחת בת שלושה קנים ומנורת פלורסנט במטבח. שני הנורות של השלוש קנים ושל חמשת הקנים נמצאים בסלון. ולפתע האורות בבית הבהבו. ומאוחר יותר הבהב האור בחדר מדרגות. והשאלה שלי האם אכן הייתה רוח בביתי והאם זו הייתה רוח סבתי? המקרה השני ארע לפני קרוב ל 16 שנה הייתי אמנם צעיר אך לא אשכח זאת אני ואחיי וחברתו של אחי יושבים בחדר ערב שבועות במהלך השבעה התפללו למען נשמתו של סבי ז"ל. במהלך השבעה אנו שומעים קריאות קולו של סבי קרא לנו הבטנו אחד על השני המומים. והנה השאלה השנייה האם סבי היה שם ואכן קרא לנו? (רק שתבינו הוא היה תמיד נוהג לקרוא לנו מכיוון שלא היה יכול לעלות לקומה שנייה) האם זה אמיתי? וגם המקרה האחרון היה לפני מספר שנים אחי חזר הבייתה מן העבודה להכין רק סנדוויץ הכלב שלי החל לנבוח על סלסלה בסלון שעמדה שם אחי לא הבין רק שלפתע ראה דמות של מישהו שרץ לאורך הקירות ודחף את הסלסלה. האם זה רוח או דמיונו של אחי? אשמח לקבל תשובות.

תשובות

1. זה המקרה ההגיוני ביותר שסיפרת עליו עד כה שקשור לרוחות. וניכר כי סבתך באה להזכיר בנוכחותה או לבדוק מה שלומכם. 2. האירוע נשמע לי כמו דרך התמודדות של הראש, המוח או שאיך שלא נגדיר את זה להתגבר על אבל על ידי העצמת הזיכרון שלכם מהסבא שלכם. 3. לא ממש הבנתי האם הדמות שאחיך ראה היה בגודל של אדם רגיל ממוצע או ננס על השיש ליד הסלסלה? כי זה נשמע לי סיפור הזוי, אבל בדוודאות אין לו קשר לרוחות

למעלה