שלום רב לכם אחיי ואחיותי סליחה שלא

ט י נ ה

New member
שלום רב לכם אחיי ואחיותי סליחה שלא

ראיתם אותי או שמעתם ממני בזמנים האחרונים . פקדו אותי ארועים משפחתיים שחלקם לקחו את הזמן שלי ואת דאגתי וכוחי ושאבו אותי רק למקום אחד והוא הקן החם הפרטי שלי. לכל אחד מאיתנו בפורום הזה יש רגעים כאלו אני שמחה לחזור שמחה לראות שכותבים . לצערי לא מספיק פנים חדשות תרחיבו את המעגל ספרו העבירו הלאה ,זה פורום מקסים ואני חושבת שמי שעומדת מאחוריו דהיינו אקטרס מיכל היא אדם מיוחד במינו שמשקיע את הנשמה ומגיע לה פשוט המון תודה . אז הנה תודה לך מיכל על הכוח האמונה בפורופ הזה . בואו ממקום טוב ולכו למקומות טובים .רק טוב מאחלת לכולכם סיסטר סי

actress

New member
סיסקה `הבית של כולנו` ערוץ 2

זה המקום הכי ביתי, חמים, אוהב, דואג, אמיתי וכנה... ובקיצור אולי אנחנו לא רואים אבל גם מגיעים תגובות מאנשים שקוראים הכל ולפעמים כותבים ולפעמים לא... אבל סיסקה תודה שאת איתנו תודה זה מוסיף המון!

זה באמת מוסיף

ובאמת אם כל מי שהיה כאן היה כותב....היה כאן שטפון של אשכולות ולא היינו מספיקים בכלל לעקוב - ואני יודע את זה משיחות עם חברים...מדיבורים וכו. אני מקווה שאחרי שנתחיל לפרסם את הפורומים בכל מיני מקומות יבואו אנשים שקוראים וגם יש להם מה להגיב.... דוגמא?אני המון זמן רק קראתי את הפורום והיה לי נחמד ומענייןולא כתבתי - אבל ראיתי שגם להשתתף זה יותר כיף!! אז לכל הקוראים......כדאי להכנס לעולם האינטרקטיבי של פידבק בפורום

actress

New member
כן אתה יודע הפורום בן שנתים וחצי

ובאפריל יהיה בן 3, בוא נאמר שהייתי בהמון פורומים, וניהלתי בעבר עוד 3 פורומים והעדפתי להתמקד כאן במקום המופלא והאנשים החמים והמדהימים, לפעמים יש ציצנקים אבל סהכ הכל חיובי פה ויש יד חופשית לכולם, וזה מה שמיוחד פה שלכל אחד פה יש את הקסם שלו וכל אחד מוסיף מעצמִ€

actress

New member
המשך...

מעצמו לכאן... אנחנו פורום חיובי ונהדר ואוהבת את כולם! (אני כותבת מהפלא בהמשכים כי יש הקצבת מילים)

samc

New member
תודה סיסטר טינה

על חזרתך לפורום... מצ"ב תמונה של זמרת מאד מפורסמת. יש לי DVD מרגש מאד על חייה תרוצי תקני או שאני אלווה לך אותו. מזהים את הזמרת? מזלטוב ליהלי ומשפחתו!

אהוד_

New member
היי טינה מנצל משרשור דף 2

כתבתי אחרי מספר ימים. אז רק שתשימי לב שאני מודה לך ותמשיכי להצליח. אשמח לדבר איתך. שבוע טוב והמשך הצלחה. נ.ב ראיתי את "שוברים" והדמות משחק שלך ושל גלי עטרי בועטות!

actress

New member
סיסקה וכל אחד פה קבלו את התמונה

הבאה ושכל אחד יראה אותה איך שהוא / היא חושבים לנכון וזה מכל ומקול הלב שלי.

שלום לכולם,ושלום למהנלת

הנני כאן , וואו אז עשיתי פדיחה חח שעשיתי שרשור של סי היימן אצלי חחח וואו כל הכבוד, קודם כל שהקמת פורום כל כך יפה וכל כך מושקע
ומה שהכי אהבתי זה שהמעריצים משוחחים עם הנערצץ שזה גדול... אז לסי באופן אישי ,שהבנתי שאת טינה חייבת להגיד כל הכבוד על השיתוף בפורום אני שמחה לראות פורום כל כך מושקע, כל הכבוד מיכל,תמשיכי כך......

actress

New member
../images/Emo9.gif חפיף יש לך קומונה מדהימה../images/Emo24.gif

וברוכה הבאה

actress

New member
אל תשאלי לא ניתן היה לגלוש מהנייד

התבאסתי אבל הנני כאן

../images/Emo24.gif יופי העיקר שאת בסדר

כל זה בשבילךךךךךךךךךךךךך סתכלי געגעתיי

actress

New member