שלום רב !

שלום רב !

אני בן 27 עובד בנתב"ג חתמתי חוזה עם חברה קבלנית לשרותי קרקע . במהלך חתימת החוזה הובטח לי כי תסופק הרבה עבודה עבורי . בתחילה עבדתי אכן חודש מלא. לאחר מכן קראו לי לעבוד אחת ל שבועיים. משכורתי הייתה כ 2500 שקלים לחודש.(פחות מהמנימום). לאחר חודש ניגשתי לשיחה עם מנהל המחלקה. הוסבר לי כי אין לו עבודה לספק לי . מצאתי עבודה חדשה ובשובע הקרוב אני אמור להתחייב ל6 חודשים. עם חברה מחוץ לנתב"ג יותר יוקרתית. (שם תהיה יותר עבודה). א. האם אני רשאי לעזוב את חברת הקבלן ללא פיצוי כספי כלשהו? ב. האם אני רשאי לתבוע את החברה על אי עמידה בסיפוק עבודה כפי שהובטח? ג. מה עליי לעשות כשאני בחובות עקב הבטחות ולא מעשים?

שכחתי לומר עוד דבר...

חודש שני בכלל לא סופקה שום עבודה. בגלל זה ניגשתי לדבר עם מנהל המחלקה היות והוסבר לו באופן אישי כי אני גר במיוחד קרוב לנתב"ג על מנת לא לאחר לעבודה. וגם אם אני יאחר לא יעבור את ה 15 דקות (הוסבר למנהל לפני מעמד חתימת החוזה). ואז מנהל הבטיח ש"לא לדאוג תהיה הרבה עבודה לא פחות מ 12 שעות". ורק על סמך משפט זה חתמתי על חוזה.

הפנית אך בכל זאת אני שואל האם ניתן לתבוע את

החברה במצב כזה או לחילופין מה קורה שמגיעים אליי חובות חוזרים בגלל כל המצב המתוסבך הזה??

למעלה