שלום רב

שלום רב

אצלי בבית יש רוח לרוב (במיוחד בחורף) אני רוצה לבנות טורבינת רוח. מאיפה מתחילים... מנוע חשמלי חזק המוסב לדינמו. אבל היכן מוצאים מנוע כזה ? כל אחד שאני פונה אליו רוצה כסף.

גם טורבינה או תשתית לטורבינה/מנוע/דינמו שאני

ארצה לספק לך תעלה כסף.. מותר לתהות על בסיס מה את מצפה למצווא משהו (וזה נכון לגבי כל דבר) במצב טוב ועובד, שנעשתה עליו עבודה, אבל בחינם?

creth11

New member
אתה רוצה שכר לעמלך ?

וכך גם כל האחרים שפנית אליהם אין אנרגיה בחינם, אין כי לא המציאו כזו

שניכם פשוט מבלבלים ת'מוח !

מנועים טובים נזרקים רק משום שהרוטור שלהם נשחק או מכל מיני סיבות את ההסבה אני יודע לעשות לבד. אנרגיה בחינם לא חיפשתי. אך גם לא להתעסק עם רודפי בצע למינהם. זה אמור להיות פורום שמסייע לאנשים שרוצים להועיל לעולם ע"י חיפוש אנרגיה ירוקה, אבל כמו בכל פורום גם פה כניראה יש עסקנים.... שתרים אחר פרסום חינם. אגב... פרסום חינם יש !

creth11

New member
סליחה ידידי, אין לי שום אינטרס ושייכות לכלום

אני לא מקדם כלום, אם תגלגל דפים אחורה או תפעיל את החיפוש תחת "טורבינה" וכדומה תגלה הרבה חומר ודיונים בפורום וגם הצעות לייצור אם אתה מחפש מנועים מקולקלים בחינם? כאן אין ויש לשער שאלו קתימצא יהיו טובים לסחר מתכות או מישקולת לעוגן (למה לדעתך זרקו אותם ?) כדי לייצר גנרטור אתה צריך מנוע מגנטים קבועים תקין! וכניראה יעלה כמה שקלים (חינם בזבל שווה זבל) כמו כן תואיל ותטרח מעט בחיפוש בגוגל (באנגלית) בנושא טורבינות וייצור חשמל מרוח הסבת מנועים לגנרטורים ועוד נושאים קשורים. כשיהיה לך ידע והבנה מה אתה צריך ומה אתה רוצה ויהיו לך שאלות ספציפיות ימצא גם מי שיעזור. בצורה והסיגנון שאתה נוקט ? תמשיך לחפש, כאן עונים בשביל הכיף ולא כי חייבים לך משהוא. יאללה בחור לעבודה, בחינם לא תיתקדם לשום מקום. בהצלחה

למעלה