שלום רב

רונית264

New member
שלום רב

מה כדאי לאכול ואיזה תוספי תזונה כדאי כשיש ציסטה בשחלה מסוג דראומיד ?
והאם אומגה 3 טוב ? אשמח לקבל עיצות

דרמואיד בשחלה

שלום לך רונית ותודה על פנייתך,

מה גודלה? בת כמה את?מה הסיפטומים שאת חווה? כמה את שוקלת? נוטלת גלולות? איך התזונה שלך על בסיס יומיומי? יש לי מלא שאלות...

אומגה 3 היא בהחלט חיונית, לשאלתך. חשוב לצרוך תוסף עדיפות לתכשיר שהוא צמחי של אומגה 3 ולהמעיט בשומנים רווים כגון אומגה 6.
חשוב מאוד להמעיט בסוכרים פשוטים כגון: סוכר לבן, קמח לבן וכדו' ולהזין את הגוף במזונות מלאים, דגנים וקטניות
עלינו להמעיט במזונות מהחי עד לכדי הפסקה- הם מכילים שומן וחלבון רב ומעלים את רמות הומוציסטאין.
תכשיר להורדת הומוציסטאין בי 12 מתיל קובלמין
קישור:
http://www.ecosupp.co.il/vitamin-b12/

טיפול פרטני וצמחי מרפא בהחלט נכנסים פה..

שבת שלום\שבוע טוב

רונית264

New member
תשובה

אני בת 29 רווקה ומאוד נלחצתי ששמעתי על הציסטה בצד ימין אמרו לי שזה גודל בינוני , גיליתי את זה במפתיע ברנטגן של הגב ואז שלחו אותי לגינקולוג לברר
לא מרגישה הרבה סימנים לזה , אני לוקחת גלולות מספר שנים ורק לפני חודשיים גיליתי , אני שקלתי 57 ועכשיו משתדלת לאכול ירקות ירדתי ל-55 קילו
לפעמים תחושה של אי נוחות או כאב קטן בצד ימין למטה לפני או אחרי מחזור ,אני לא יודעת אם כאבי גב תחתון זה קשור בזמן מאמץ רב אבל ככה לא מרגישה סימנים .....
התזונה שלי הייתה מאוד לא יציבה הייתי אוכלת כל סוגי בשר, נקניקיות קבב, ביצים חצי מבושלות , קמח לבן , סוכר לבן , פסטות ,לחם רגיל ,לא הייתי נוגעת הרבה בירקות ופירות ומוצרי חלב הייתי אוכלת לפעמים.
לאחרונה התחלתי להקפיד קצת יותר ירקות ופירות וסוכר ולחם חום
פחות בשר שומן ופחות מטוגן והפסקתי לחלוטיין מוצרי חלב....
הרופאים אומרים שהתזונה לא קשורה אבל אני לא חושבת ככה....
תודה על ההתעניינות ואני שמחה שאת שואלת....

התזונה בהחלט משפיעה..

לדוגמא: בהיסטוריית המשפחתית שלי יש סכרת. כלומר שבמובן מסוים זה בקוד הגנטי שלי.. האם זה 100 אחוז נכון?
כמובן שלא.. זה הכל תלוי באורח חיים שאני מנהלת והוא זה שינתב אם כן או לא.
הרי בסופו של יום הגוף לוקח מה שהוא צריך על מנת לייצר הורמוניםו תהליכים כימיים ביולוגיים כאלה ואחרים- השאלה איזה חומרי גלם אנו מספקים לו? כאלה באיכות טובה או ירודה?

אין ספק שהתזונה שלך עד כה ונטילת הגלולות בין הגורמים העיקריים כאן.
תקפידי בשינוי התזונתי- כי הוא לפחות יכול לעצור את הגדילה של הציסטה-
על מנת להקטין ולהעלים את זקוקה לטיפול פרטני

ומה זה גודל בינוני? לא אמרו לך במ"מ\ס"מ?

שוב ממליצה בחום לתסף את עצמך במתיל בי 12 של חברת אקוסאפ- מצורף קישור בפוסט הקודם- הוא יוריד רמות של הומוציסטאין שהוא בין הגורמים ליצירת ציסטות.

שבועטוב ומוברך

רונית264

New member
תודה רבה

הגודל רשום 93*63*67 מ"מ , האם הפסקת הגלולות גם יכולה לעזור ?
והאם מומלץ לי לצרוך מוצרי חלב?

שבוע טוב

למעלה