שלום רב!

• פותח הנושא MGP
  • פורסם בתאריך

MGP

New member
שלום רב!

שלום רב! אני מחפש שיטה למדיטציה "בסיסית" שיהיה אפשר לעשות אותה כל בוקר. כזו שתעזור לי להרגע ולמלא לי את האנרגיות. אז מי ימליץ לי על שיטה מלבד ספירת הנשימות?

R2

New member
restart

תסגור את העיניים ותתבונן במחשבות שמופיעות,אל תאחז במחשבה, תתבונן בה עד שהיא נעלמת,והיא תעלם. אחר כך תקבל את המחשבה שאחריה תתבונן בה.אל תהיה מעורב רק תתבונן.בשלב מסוים יתחיל להוצר מרווח בין מחשבה למחשבה את המרווח הזה תנסה להגדיל כמה שיותר....אולי אחרי הרבה פעמים ונסיון תצליח להתבונן ולא יופיעו מחשבות אלא בהוראה שלך!!!

drall

New member
עוד שיטה

אני לא יודע בן כמה אתה ומה אתה עושה בחיים אז קשה לי מאוד לענות לך ככה בשליפה. אבל בוא נצא מההנחה שאתה צעיר, בריא ומבטיח ולפי ההנחה הזאת ניתן לך משהו לעשות. עוד דבר שחסר לי זו הסיבה שבגללה אתה מחפש מדיטציה דווקא לבוקר. אם תענה לי על שתי השאלות האלו אולי אני אשנה את התשובה שאני עונה לך כעת. שעות הבוקר צריכות לקבל מחזור מלא. הלוואי שיכולתי להסביר את המשפט הזה. אבל בוא ניתן משל נחמד נניח שבצהריים אתה צריך לאכול חלבונים ובערב לאכול פחמימות ובלילה לאכול שומנים, אזי בבוקר אתה צריך גם וגם וגם ביחד. לכן אני אתן לך יופי של מדיטציה בשביל הבוקר. צא מהבית. דמיין שאתה ילד קטן ופחדן בן שלוש. עכשיו תדמיין שיש כלב בוקסר שחור וטרף שנמצא מטר מאחוריך והוא נובח כמו משוגע והוא לא קשור. עד כאן עכשיו תתחיל לרוץ כמו משוגע, שים ספרינט כמו משוגע, בלי לחשוב בלי לחשוב על הדרך ובלי לחשוב על המרחק פשוט רוץ עד שאתה נופל. רוץ כאילו אין אנשים חוץ ממך בעולם ואל תתיחס למה שקורה מסביב. אחרי שאין לך כוח יותר , תפוס לעצמך עץ ותתישב מתחתיו לעשר דקות. והנה יש לך טכניקה נפלאה שתעשה לך יום אחר לגמרי מוכנים... היכון.. דרול

למעלה