שלום, רציתי לשאול על קריסטלים

yael nir

New member
שלום, רציתי לשאול על קריסטלים

אני רוצה לתלות קריסטל בכניסה לבית (מהמעט שלמדתי על פאנג שווי אני זקוקה לזה מפני שזהו אזור הפרנסה שבו יש גם קורה וגם חלון ענק מול הדלת ולפי מה שלמדתי, ולפי מה שקורה לי בחיים, האנרגיה יוצאת במהירות ולא נותנת מהשפע שלה בבית - אם מישהו מבין בזה אני אשמח לשמוע תגובות והצעות על הנושא) בכל אופן, לשאלה שלי, הבנתי שאפשר לתלות קריסטל על הקורה בכניסה וזה מנטרל את ההשפעה של הקורה וגורם לאנרגיה להכנס לבית, האם יש משמעות לגודל של הקריסטל או שכל קריסטל "יעשה את העבודה" והאם אפשר לתלות קריסטל שנמצא בתוך מסגרת מתכת (משהו שאני מאוד מאוד אהבתי) או שעדיף קריסטל "נקי"? תודה רבה יעל

ZBlaster

New member
כל קריסטל יעשה את העבודה אבל

אי אפשר להשוות בין אבן לנשיאה בכיס לבין אבן שמציבים בלובי של מלון.. כל גודל יעשה את העבודה בצורה אחרת כמובן שאת לא צריכה להציב בכניסה לביתך גוש קריסטל של 10 קילו, אבל אני מנחש שמומלצת אבן יותר גדולה מאבן שנושאים בכיס. תבחרי אבן בגודל שאת מרגישה שצריך, תחליטי בעצמך. חשוב להקשיב לאינטואיציה. בקשר למתכת, אם את מאוד מאוד אהבת את זה, אז כנראה שכדיי לך ללכת עם זה. אומרים שכאשר תקועים ברזלים באבנים ( לשרשראות או לעגילים למשל ) זה לא מפריע, אחרי הכל זאת אותו הדבר, אותם המינרלים, אותה האבן, אותן ההשפעות. Z-Blaster

stoneage

New member
הי בלסטר, לא זו הכוונה

הי , בפנג שווי, למטרה הנ"ל, לרוב משתמשים בקריסטל זכוכיתי ולא בגביש !!!

stoneage

New member
קריסטל בכניסה לבית

הי בפנג שווי לרוב משתמשים בקריסטל שהוא זכוכית ולא אבן טבעית. אני לא ממש מומחית לפנג שווי אבל אני חושבת שבס"כ לגודל אין משמעות למרות שלפי מה שאת מתארת הייתי הולכת לפחות על הבינוני (אלו שנמכרים ב 54 ש"ח). אבל אם יש לך קריסטל שאת אוהבת, למה לא ? את יכולה גם לעשות הפרדה פיזואלית בין הדלת לחלון למשל רהיט קרוב לדלת, עציץ גדול - משהו שיעשה כאילו הפרדה. אם החלון הגדול הוא של הסלון והספה במקרה עם הגב לחלון והפנים לכניסה - הזיזי אותה כך שהיא תהיה עם הגב לכניסה והפנים לחלון (בעצם בצד השני של השולחן - אם יש שולחן). על הקורה ממליצים לתלות מוט במבוק באלכסון...

קטעים, קניתי היום קריסטל כזה ואשמח

להמלצות לגביי מיקום התלייה שלו. כרגע תליתי אותו על המשקוף בין החדר והיציאה למרפסת, זה המקום? או שכדאי לתלות במיקום אחר? תודה

stoneage

New member
תליית הקריטסל

מתנצלת על העיקוב במתן התשובה. איכשו לא ראיתי את השאלה. כמו שציינתי אני ממש לא מומחית לפנג שואי. המיקום נשמע נכון אבל זה תלוי בהמון דברים. מה יש מול המקשוף בצד השני של החדר ? אם דלת אז זה נכון מאוד ומומלץ אפילו. המיקום הנכון למיטב ידיעתי במקום שהאנרגיה בורחת או לחילופין תקועה.

למעלה