שלום שאלה אליכם

שלום שאלה אליכם

לאחותי יש אסטמה של העור אך אין יודעים ממה זה נובע האם יש מאכלים שאסור לאכול כאשר יש את סוג האסטמה הזאת ובנוסף היא סובלת מחוסר ברזל איזה מזונות עשירי ברזל כדי לתת לה תודה רבה גיא בר און

כל משפחת הסולניים- עגבניה, תפו"א

ובעיקר חצילים, מחמירים את התופעה, כמו גם חשיפה לחומרי הדברה ולשמש. אולם מאחר והיא סובלת גם מבעיות ברזל, כדאי ללכת לייעוץ תזונתי מלא כדי שיעלה על הבעיה ויפתור אותה. אני לא אוהבת תוספי מזון בהקשר זה, כי הם עלולים להביא לעצירות, אבל אם אין ברירה אז אפילו זמנית כדאי לקחת ברזל. בנוסף, אני שבה וממליצה על דיקור סיני כדי לטפל בתופעה ולמנוע את הגרד.

עינית

New member
כדאי לבדוק רגישות לגלוטן

אסתמה של העור וחוסר כרוני של ברזל יכולים לנבוע מצליאק, רגישות לגלוטן, כשאין ספיגה טובה של מינרלים על ידי המעיים.

למניעת הגרד באסטמה של העור.

לחיזוק מערכת החיסון, וגם לעוד מיליון בעיות אחרות שאינן קשוררת.

לא לעשות הכללות

בעיקרון כמו בכל מוצר, גם בתוספי המזון ישנם מוצרים בעלי איכות שונה ולא כולם גורמים לעצירות. אני אוהב תוספי מזון, אך על פי המקרה, הייתי ממליץ לקבל יעוץ תזונתי מתאים מאיש מקצוע. ושרון,,, תארי לעצמך שאחרי כל הודעה שלך הייתי כותב "אני לא אוהב דיקור סיני כי הוא עלול לגרום ל.... "

לא היה מפריע לי. אני לא מטפלת

בדיקור סיני. אני כן עושה יחסי ציבור לשיטה כי היא הוכיחה את עצמי הרבה פעמים בסביבתי הקרובה בתחום הזה בדיוק.

למעלה