שלום שאלה דיי חשובה שמטרידה אותי

המבשלת

New member
שלום שאלה דיי חשובה שמטרידה אותי

במקום עבודתי ( דיור מוגן לשיש ) יש נגריה שמתקנים דברים ומוכרים אותם יום אחד ניכנסתי וראיתי על השולחן סלע יפיפה ניראה לי שזה של רוז קוורץ ורוד אטום מהממם די גדול לפחות 3-4 ק"ג אם לא יותר הקשיש סידר לי אותו אם עיגול מעץ יפה וקניתי ב- 20 ש"ח. והבעל סיגר מנורה ויצא מהמם . באמת באותם רגעים רציתי שהיה גמור ולא חשבתי על טהור. כיום כחודש אחרי הבחנתי יש אחרי הדלקה ראשונה שיש כמו מלח גס מודבק על האבן ( לא היה קודם|) וגם על הקרקעית של האבן. מה זה יכול הליות ואיך אני מטהרת את האבן הזו והיכן הכי נכון להניח אותה בבית . קרגע היא בסלון ליד האקווריום . תודה אשמח לתגובה מהירה מרגישה שחייבת טיהור. תודה אלה

המבשלת

New member
עוד שאלה

לפני כחצי שנה הבאתי מים המלח 3 גבישים קטנים של מלח גס מהים . מה הם מסמלים חוץ מהיופי ומה ניתן לעשות איתם בינתיים הם נימצאים על קיר גבס שבניתי ממש צמוד לכניסה של הבית מי שנכנס עובד דרכם. האם זה נכון או סתם שטויות. האם ניתן לבצע טיהור אם המושבות של המלח האלו. יש לי גם מים מים המלח למה זה טוב. תודה אלה

liat sa

New member
גבישי מלח מים המלח

גם בתי הביאה מים המלח גוש של מלח, מלבד זה שהוא נמס בחום ומצטמצם משנה לשנה הוא נותן בעיקר יופי והרגשה טובה. בעולם האנרגיות הכל עובד על הרגשה ותחושה ואינטואיציה כך מפתחים ונעשים מודעים לדברים, כך שאם את מרגישה שאת יכולה לטהר איתם אז אני מציעה שצנסי ולאחר מכן תספרי לנו איך הייתה ההנסות הזו. שבוע מלא אור ליאת ספארק סמלסון מרכז בנתיב הרוח

liat sa

New member
הי , ברוכה הבאה אלה

אם זה מפריש משהו כמו מלח גס, נראה לי שזה מנורת מלח (שצבעה כתמתם יכול להיות נוטה לורוד) כי קריסטל לא מפריש מלחים. למה זה טוב - זה טוב לטיהור האוויר, מטפלים משתמשים במנורות מלח כדי לטהר את האוויר במרחב בו הם מטפלים, המנורה מנקה ומפרישה חלקיקי מלח זערוריים אשר כאשר אנו שואפים אותם גורמים לנו לנשום טוב יותר. אם זו אכן מנורת רוז קוורץ - אזי זה ייתן לך אנרגיות נעימות והרגשה טובה. המקום הנוח להניח , היא היכן שלך זה מתאים ומרגיש הכי נכון. ליאת ספארק מרכז בנתיב הרוח

למעלה