שלום - שאלה

מה זה נקרא "די הרבה זמן"?

לי לקח 9!!! חודשים מחתונה עד שנכנסתי להריון ותאמיני לי שניסינו והרבה כל מתי שהתאפשר (סליחה על הניסוח זה חלק מה"טמטמת הריון" שלי). מחזיקה לך |p| ומאחלת לך שבקרווווווב מאד נפגוש אותך פה על תקן של מצטרת חדשה!!!

אפרתי פ

New member
../images/Emo91.gif פורום לקראת הריון

האם המחזור שלך סדיר? האם אתם מזהים ביוץ? מה זה "הרבה זמן"? (90% מהזוגות שמנסים נכנסים להריון תוך שנה). כדאי מאד להיכנס לפורום לקראת הריון - קודם כל יש שם מאמרים שמאד עוזרים להבין את כל התהליך ולהתכונן אליו, וחוץ מזה רוב הנשים שם באותו מצב - מנסות להיכנס להריון, כך שניתן לקבל הרבה מאד מידע ותמיכה. בהצלחה!

אפשר לקנות ערכת ביוץ

בבית מרקחת... אנחנו ניסינו די הרבה זמן ולא הלך, ובחודש השני או השלישי עם הערכה הצלחנו. אבל זה לא זול - סביב 150 ש"ח בחודש

טאש

New member
לא יודעת מה זה הרבה זמן בשבילכם.

חודשיים-שלושה? שנה? 4 שנים? אם אתם מנסים כבר חצי שנה לפחות (מנסים ברצינות - יום כן יום לא סביב תקופת הביוץ המשוערת) שווה לגשת לבדיקת פוריות (כל אחד מכם) בהצלחה

RGO17

New member
"מנסים"

בעיית פוריות כלשהיא מוגדרת רק לאחר שנה של ניסיונות לאחר מכן יש לפנות לרופא נשים/ פוריות לבירור, לפני כן הייתי ממליצה לך לעשות בדיקת דם שנקראת פרופיל הורמונלי שמבוצעת בימים ה2-3 למחזור ולקחת חומצה פולית במינון 0.4 מ"ג ליום ובלי לחץ בשום מצב לאחר מכן שהתשובה מגיע לגשת לבירור אצל רופא הנשים אם הכל תקין (את יכולה גם לרשום את התוצאה בפורום פוריות של www.starmed.co.il( בנוסף אם הכל תקין יפנה את בעלך הרופא לבדיקת זרע פשוטה ואז הכל יתבהר מי יתן ושלא מתצטרכי את כל זה ותיכנסי להריון אבל בכל מקרה ממליצה ללא קשר להתחיל כבר עכשיו לעשות בדיקות גנטיות

למעלה