שלום שלום - חדש ישן פה

AceMagician

New member
שלום שלום - חדש ישן פה ../images/Emo13.gif

די התנתקתי מהפורום להמון זמן. טוב... הרבה מאוד המון זמן. A Long time ago in a galaxy far far away זמן... קוראים לי גיא. מהרצליה. בן 21. יש לי את האוסף של הסרטים בDVD, כמה קומיקסים - ואהבה. הרבה הרבה אהבה. למה התנתקתי מהפורום? בעיקרון, למי שזוכר, לא היה הרבה מה לעשות עם מלחמת הכוכבים אחרי שהסרט השלישי יצא לDVD. היה קצת Clone Wars, (ולא שאני שונא את זה, אבל לואקס פילמס חפרו על הקלון ווארס...), אבל בעיקרון זהו. כלום. אני לא משחק במשחקי מחשב (כן, אני מוזר כזה), אז חוץ מקצת קומיקס לא היה לי הרבה מהעולם של SW חוץ מגיחה לסרטים מידי פעם. אז זהו - זה אני. מקווה לחזור לכתוב פה עכשיו שצור מנהל והכל. מקווה להוסיף לפורום, ואם אני קצת ציני/סרקסטי, לא משהו אישי - אני פשוט אוהב את זה
Nice to meet And may the Swartz be with you

AceMagician

New member
אז צריך לעשות היכרות - שאלון קצר

רק להתחלה: -איזו טרילוגיה אתם אוהבים יותר? חדשה או ישנה? -איזה סרט אתם הכי אוהבים? -מה צבע הלייטסייבר שלכם? -אתם ג'דיי או סית'? אני: -ישנה - ברור! -האימפריה מכה שנית. סרט שאין כמותו. -הייתי אומר כחול -ג'דיי

DDN

New member
תשובות

ישנה שובו של הג'דיי עם תיקו ל"מתקפת המשובטים" סגול או כחול ג'דיי

juggernaut

New member
עונה

איזו טרילוגיה אתם אוהבים יותר? חדשה או ישנה? - ישנה, אבל גם החדשה אחלה -איזה סרט אתם הכי אוהבים? האימפרייה נראה לי. וגם מתקפת המשובטים -מה צבע הלייטסייבר שלכם? כחול -אתם ג'דיי או סית'? ג'דיי לגמרי

afi69

New member
תשובה

1.שנהם באותה מידה 2.שאלה קשה שבו של הג'די בגלל הסוף 3.כחול 4. ג'דיי

The silver star

New member
...

אהמ.. -איזו טרילוגיה אתם אוהבים יותר? חדשה או ישנה? חדשה. -איזה סרט אתם הכי אוהבים? נקמת הסית'. -מה צבע הלייטסייבר שלכם? סגול. כי אין על סמואל ל. ג'קסון...
-אתם ג'דיי או סית'? ג'דיי עם פילוסופיה של הפוטנטיום, או משו קרוב לזה. אה, וברוך השב.

למעלה