שלום שלום!

Oasis Girl

New member
שלום שלום!

אני קוראת ספרי זבנג כבר המון שנים, בעבר ממש נהניתי לקרוא אותם,הייתי מחכה כל שבוע לעמודי הקומיקס החדשים במעריב לנוער ובשבוע הספר הייתי רוכשת את הספרים-זבנגאישי יומן זבנג סתם זבנג ועוד.... אבל לקראת זבנג 13 כבר אי אפשר היה יותר... הצביעה היתה בלתי אפשרית, צבעונית מדי, עמוסה מדי, כבר היו יותר מדי דמויות חדשות וההעיצוב מחדש לדמויות הישנות לא תרם והסיפורים כבר לא מצחיקים.. נגמר הניצוץ הזה של זבנג , הקומיקס הזה התמסחר. אתמול ביקרתי בפסטיבל הקומיקס בסינמטק תל אביב , בין כל הדוכנים עמד דוכן זבנג ולידו ניצב היוצר, אורי פינק . (אני וחברה שלי התחלנו לדבר איתו,הוא סיפר לנו על קומיקס חדש שהוא כתב בארה"ב כדי להסביר לאמריקאים את המצב בארץ בעזרת כל מיני אייקונים אמריקאים שיקלו את עיכול המצב המסובך הזה שיש כאן, הקומיקס היה שטחי ביותר , אבל זאת לא הנקודה). סביב פינק עמדו ילדים (שגילם לא עלה על 12 , עכשיו אני שואלת את עצמי, זבנג לא מיועד לבני נוער בתיכון-כמו הגיבורים של זבנג?) שהביאו עמם את כל ספרי הזבנג שלהם כדי שגיבור הקומיקס שלהם יוכל לחתום על יצירותיו, אחרי שהקהל התפזר בא אליו עוד ילד שרצה חתימה והצטער שלא הביא את ספרי הזבנג שלו כדי שאורי פינק יחתום עליהם. פינק התנצל ואמר שהוא בדיוק יוצא להפסקה והוא יחזור מאוחר יותר אבל בינתיים הילד יכול לרכוש יומן או את זבנג 15. אני שואלת את עצמי, היוצר לא התמסחר וכל מה שאכפת לו ממנו זה הכסף ולא איך הקומיקס שלו נראה?

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

לגבי שאלתך... לא הייתי אומר שהוא ממש התמסחר. לפני שנה למשל, בשבוע הספר [כשיצא זבנג 14], באתי אליו והראתי לו את חוברת 'סברמן'. הוא התחיל לדבר איתי על זה [והוא לא היה בהפסקה או משהו]. וחוץ מזה, כמה סופרים [או אנשים אחרים] עומדים כל שנה ליד הדוכן של הספרים שלהם, עונים למיילים ששולחים אליהם ומנהלים את האתר הרשמי שלהם [ששם יש גם כל מיני דרכי יצירת קשר איתו...]? לא הרבה. בכל מקרה, שאת אומרת שזבנג הדרדר לקראת זבנג 13, בוודאי את מתכוונת ל"מהפכה". ה"מהפכה" הבריחה הרבה אנשים מלקרוא זבנג אבל היא כבר נגמרה בסוף זבנג 13...

הרב זה רק עיצוב שונה

ודי קרוב למה שהוא מתאר שיקרה בזמן 10
בכל מקרה, את כל המהפכה תוכלי לקרוא בזבנג 13.

p r u d e n s

New member
אבל אבל../images/Emo176.gif

אני חיפשתי בנרות ואין את זה בספריה וההורים לא מממנים... (איזה מצחיק המילים האלה שצריך ללחוץ מלא פעמים על אותה אות...
)

למעלה