שלום שמי X ויש לי P.M.S

שלום שמי X ויש לי P.M.S

עבר עלינו סליחה על הביטוי סוף שבוע מחורבן אתמול צרחתי על הפשוש כי הוא לא ביצע את מה שביקשתי ורבתי עם החצי שכעס בגלל שצרחתי על הפשוש אחרי כל זה יצאנו לטייל כי הייתי חייבת להתאוורר לפני שהתקרה תיפול בדרך אמרתי לו בלייד תוך כמה ימים אני מקבלת ברגיל אני לא צורחת ברמות כאלו אשכרה בנות לא סתם צעקתי צרחתי כמו משוגעת ואני מה זה מתביישת בעצמי כל היום ניסיתי לפצות אותו על אתמול פינקתי אותו שיחקתי איתו הכל כדי להשקיט את המצפון שלי מה יהיה? כל חודש זה חוזר על עצמו לא ברמות כמו אתמול אבל גם התנהגות חריגה מצידי

pf26

New member
אוי, מוכר ולא חביב

מצאתי פתרון נהדר. כמה טיפות של רסקיו או כל אחד מפתרונות ההרגעה הטבעיים שיש. כשאני מרגישה את ה"קריזה" מטפסת לי בבטן אני לוקחת כמה טיפות כאלה ותוך 20 דקות מתחילה להרגע. את ה-20 דקות האלה אני מבלה רחוק מכולם.

מאחר ויש לי מחסור בברזל ובויטמין B

על נגזרותיו לא פלא שאני ככה יש לי הפניה לגסטרו צריך לקבוע תור ולהתחיל להזיז עניינים רוצים לבדוק בעיקר אם ניתוח הטבעת שעברתי מפריע לספיגה אם כן יש לשקול בחיוב להסיר את הטבעת כרגע קיבלתי שוב כדורי ברזל וויטמין B עם 3 סוגים של ויטמין B נקווה לשינוי חיובי

שלום אני "בואו" ויש לי גלי חום

ליבי ליבי איתך אמא של... איפה שלא תגעי בנו בנשים יש לנו איזו תסמונת שכזו- יגמר המחזור- תחשבי שהגעת למנוחה ולנחלה אין יותרPMS נו שויין- יתחילו גלי החום הארורים האלו והקריזות מהם- ותאמיני לי (לא רוצה להפחיד אבל...) זה יותר גרוע, כי זה כל יום כל השבוע וכל החודש- ביום וגם בלילה- אז בנימה אופטימית זו אני מאחלת לכולכן שבת שלום

נועם@בת

New member
הופכת לפרח

ומאז שגילתה את מיתרי הקול שלה- גם צורחת. היא משאירה את כפתור הווליום פתוח ועל כל שטות מרביצה צרחות כאילו מתעללים בה. מעבר לזה היא הילדה הכי מתוקה בעולם
. נועם

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif...........מרוב אושר

התמונות של הניצן עם נעם@בן "הורסות" אותי. כמה אהבה יש באצבעות האלה

למעלה