שלום

אפרז

New member
ברוכה הבאה!!

עזבי חוגים, זה יקר בטירוף!!! יש לך אותנו!! אנו כאן לכל שאלה, התיעצות ובעיקר טפיחה על האגו. במאמרים תמצאי מגוון רחב של סדנאות וירטואליות, המדגימות שלב אחרי שלב כיצד חורזים טבעות, צמידים, שרשראות ועוד כל מיני דברים נחמדים. כמו כן, תמצאי שם גם תרשימים ואתרים ובהם דוגמאות והסברים. ואם תתקעי, אנחנו כאן!!! אז לשנס מותניים ולהתחיל לעבוד!!! מחכים לראות תוצרים!!

ברוכה הבאה...../images/Emo24.gif

מנסיוני הדל...הכל...אבל ה כ ל...אפשר ללמוד באינטרנט וחינם. כל מה שאני יודעת למדתי כאן....חריזה, חמסות וכד'...עוגות מקושטות, מפיות, ועוד ועוד...הכל מהאינטרנט....נכנסת למנוע חיפוש...מציינת במה אני מעוניינת ומופיעים מליון אתרים..לא כולם ביפנית....חחחחח...וברובם ניתן להבין גם ללא ידע בשפות...הכל מאוייר...או מצולם...או בוידאו. ותמיד...אנחנו כאן.... אז ברוכה הבאה...ובהצלחה ביצירה. נשמח לראות את עבודותייך. לגבי סדנאות, חוברות וכד'...אפשרי..אבל חבל על הכסף לדעתי

RedStrawberry

New member
חרשתי קצת על הקישורים בפורום

ובאמת מצאתי שפע אתרים וגם נכנסתי לגוגל ואני אשמח ללמוד מהפורום ולגבי העבודות שלי, לזה ייקח עוד קצת זמן כי אני לפני תקופת מבחנים אבל היא דיי קצרה ולאחריה אתחיל ללמוד ברצינות את הנושא ובנתיים אני עוקבת אחרי הפורום
ותודה לכולן על קבלת הפנים החמימה

jema123

New member
היי תות!!../images/Emo210.gif

רוצה לברך אותך קודם כל את הולכת להינות פה מאוד!! תמיד הייתה לי אהבה לחרוזים אפילו לקחתי שיעור באיזה חנות וזה היה ממש יקר ומוגזם אזהתחלתי לחפש באינטרנט ובמקרה הגעתי לכאן במזל....יש כאן כפי שראית מלאא מה ללמוד וכל הזמן יש חדש ובנות מתוקות אחת אחת! תהני!!!

למעלה