שלום!!!!!!!!!

ע ו ג י ה

New member
שלום!!!!!!!!! ../images/Emo24.gif

ברכות על הפורם החדש!!!!!!
אני מנהלת פורום דיאטות והשמנה, והאמת ש... קשה לי לראות את ההבדל בין הפורומים, כי בשניהם יש אווירה חמה, מעודדת, תומכת ואוהבת.. ושניהם עוסקים בהרזיה.. אז הצעתי לדליה במסר אישי <קיבלת אותו
> שנאחד את הפורומים, במקום שחברי הפורומים יקפצו מפה לשם ומשם לפה... ככה נאחד את הכוחות ועם מנהלות כמונו, אנשים יראו כמו גפרורונים.. (סתם, סתם, יצאתי היום ב6:30 מהבית, למה אתם מצפים?) אז מה אתם חושבים? מקווה שלא תסקלו אותי... I COME IN PEACE
לא משנה מה תחליטו, שיהיה לכם הכי טוב שבעולם........
אוהבת המווווווווון

אביטל +

New member
איך אפשר לסקול עוגיה ../images/Emo35.gif

תשמעי, אני בתהליך הרזיה כבר שמונה חודשים ועד שהגעתי לפורום של דליה הסתובבתי בין הפורומים השונים באינטרנט, כולל זה שאת מנהלת ולא הצלחתי להתחבר לאף אחד מהם. הפורום שדליה ניהלה בוואלה הוא היחיד שגרם לי לרצות להשתתף ולתמוך. בשבילי תהליך הרזיה זה למטרת בריאות. והתוצאות החיצוניות הן אחלה ונהדרות אבל משניות. הרושם שקיבלתי מכל הפורומים האחרים זה שלאנשים חשוב רק החלק החיצוני. ולרוב הם מוכנים לעשות הכל בשביל להשיג את זה. ובמקרים רבים על חשבון הבריאות שלהם. דרך אגב, הפורום שלך הוא הכי שפוי מכל שאר הפורומים שראיתי
אז אני לא ממש בעד איחוד אני חושבת שיש הבדלים בין הפורומים, בעיקר בגישה ואין שום סיבה שהשניים לא יחיו זה לצד זה בשלווה והרמוניה

Happy1

New member
אביטל - מסכימה !../images/Emo127.gif

גם אני לא התחברתי לאף פורום מלבד זה של דליה. כאן באמת מצאתי את התמיכה שאני זקוקה לה. אני בעד לשמור על שני פורומים (כמו שהיה בוואלה עד עתה) וכל אחד שימצא את מקומו. מתי כבר נפגשים איתך ??? חיבוק, הפי.

אביטל +

New member
לא מחר ../images/Emo10.gif

אני לא יכולה להגיע מחר וכבר חטפתי על זה טוב טוב יש לי איזה משהו משפחתי ואני לא יכולה לצאת מזה אז בפעם הבאה

למעלה