שלום

Black All Star

New member
שלום ../images/Emo9.gif

קוראי לי ילנה,אני בת 14 . לפני איזה חודש ראיתי את הסרט "הסוד" ,זה לא שלא ידעתי לפני זה שצריך לחשוב חיובי וכל זה,אבל הסרט הזה בהחלט עשה לי משהו . התחלתי לחשוב יותר על דברים שאני רוצה ,לדמיין דברים שאני רוצה ... אבל בסופו של דבר תמיד קופצות המחשבות הרעות . ה"מה אם?" הזה שכל הזמן מהדהד בראש. איך להוציא את זה מהראש שלי? איך לנקות את המחשבות שלי מזה? ועוד משהו... ההורים שלי חושבים שזה בולשיט . הם מאמינים באמונות תפלות,ואחת האמונות התפלות זה לחשוב על משהו שאתה רוצה ,שאם אתה חושב על זה,אז זה לא קורה . שטויות . אני לא יודעת איך לשכנע אותם שמה שאני אומרת זה אמת ,אני מאמינה בזה בכל ליבי. בינתיים הדברים שאני רוצה שיקרו לא קורים. למרות שאני מתמידה לחשוב על זה ,לדבר על זה,לרצות את זה,לעשות הכול כדי שזה יצליח ,לדוגמא,הציונים בבית הספר,אף פעם לא קרה שקיבלתי 100 במבחן כל שהו. למרות שאני משתדלת . אולי אני עושה משהו לא נכון,אני לא יודעת . אבל בכל זאת כולי ציפיות לשנה הבאה. אולי יש איזה טיפים,איך לחזק את האמונה שלי שאני אצליך בבית הספר? סליחה על החפירה הקלה ,ותודה מראש לכל העונים

מרי לי

New member
ילנה היקרה

אני אשאל אותך שאלה. איך באמת בודקים אם משהו עובד או לא? לפי הפירות שהוא מניב. אני אספר לך מעט על עצמי, אני מגיעה מבית מאוד קשה, אמא שלי בדכאון קשה כל החיים שלה, והיא העבירה אליי את הידיעה שאני טפשה, לא מוכשרת בכלום ולא ייצא ממני כלום. הגעתי בגיל 16 למצב שרציתי למות כי לא הייתה לי כל תקווה בחיים עוד הרבה לפני שהתחיל כל העניין עם "הסוד" וכל מה שדומה לו להתפרסם, הכרתי מישהי שלימדה אותי לחשוב חיובי, להאמין באלוהים, שהוא יצר אותי וכל החלומות שלי ניתנו לי על ידו ושהוא יטפל בי ויעזור לי להגיע אתם למה שאני רואה בשביל עצמי, אבל בשביל זה צריך עכשיו לעשות את הצעד הראשון, להחליף את המחשבות השלילות שמתנגנות אצלנו בראש במחשבה חיובית שמבוססת על המציאות
(ארחיב על כך בהמשך) ובכל פעם שאנו מזהים "קלטת" כזו שמתנגנת לה, להחליף אות במה שבחרנו לנו, כלומר: לא ייצא ממני כלום - אני יודעת שמה שניתן לי, ומי שנתן לי אותו יעזור לי להגשים את זה. נסי לשים דגש על מה שמושך אותך במיוחד במקצועות הלימודים, והתמקדי בזה קודם, ברגע שתראי פירות ראשונים של זה, תאמיני שאת יכולה להצליח גם בשאר המקצועות וכך יהיה לך דחף להמשיך ולהתמיד. המון המון בהצלחה
מריה

liatporaz

New member
שלום ילנה היקרה

אני שמחה לקרוא את התייחסותך החיובית לחיים, היכולת שלך לדמיין את העתיד בצורה חיובית היא אכן יכולת טובה שתקדם אותך למקומות טובים. אנו יודעים היום שאנשים שמציבים לעצמם מטרות ויודעים לאן הם רוצים להגיע ויכולים לדמיין כיצד הם מגיעים לצמתים חיוביים בחייהם, אכן התקדמו משמעותית והגיעו למקומות טובים בחיים . הופעת מחשבות מרפות בכל עשייה היא תופעה נורמלית לחלוטין . אימון נכון מצמצם את תופעת המחשבות הרעות. ככל שמיומנים יותר במחשבות חיוביות כמות המחשבות המחלישות הולכת וקטנה. התעסקות במחשבות הללו רק מעצימה אותן. התייחסת לעובדה שציונייך אינם תואמים את שאיפותייך , האם את יכולה להגיד באילו מקצועות את מצליחה יותר ובאילו פחות ולאן את שואפת להגיע. את מוטרדת לגבי הורייך ? האם את יכולה להגדיר מה יותר חשוב לך? האם התוצאות בשטח? או שהורייך יחשבו בצורה שאת חושבת? מאחלת לך המון הצלחה
ליאת

למעלה