שלום...

sharki7

New member
שלום...

אתם יכולים לספר מה זה הקטע הזה של לתקשר עם מלאכים? אפשרי ללמוד את זה או משהו? תודה רבה.

רותי 11

New member
לתקשר עם מלאכים בעצם זה לתקשר

עם ההדרכות שלנו, לכל אחד מאיתנו ללא יוצא מן הכלל יש הדרכה ישירה צמודה אליו בכל תקופות החיים ובתקופות של בין החיים ההדרכה שלנו משתנה בהתאם להתפתחות ולצורך שלנו. אם אפשר ללמוד את זה? בהחלט!!!

רותי 11

New member
יש מספר אפשרויות

א ודרך סדנאות - ותמיד כדאי לבדוק לפני כן אצל מי וכמה - לעשות לעשות סקר שוק והמלצות. שנית יש אפשרות דרך ספרים אבל לפעמים זה יכול לבלבל ולא מספיק טוב מהסיבה שאם אין מי שיתמוך בך ויכוון אותך יהיה לך קשה להבין לפעמים דברים שקורים. בסדנא יש מנחה שיכול להדריך ולעזור

cookimonster

New member
היי רותי

למייטב הבנתי יש מלאכים ויש מדריך רוחני, מלאכים הם ישויות שלא היו בני אדם ואילו המדריך היה בעבר בן אדם ממש כמונו בדרך כלל בן משפחה... האם הבנתי לא נכון...?

רותי 11

New member
נכון קוקי - אבל הכוונה כאן היא

להדרכות ולא למלאכים עצמם. וכאשר אנחנו לומדים לתקשר אנחנו יכולים לתקשר גם עם המלאכים עצמם.

רותי 11

New member
אני אתן לך למשל דוגמאות על עצמי

אני בעקרון מחוברת למלאך גבריאל. בעבר היתה לי תקופה של בלבול ופניתי אליו - ומה שהוא אמר לי זה להישאר מחוברת רק אליו באותה תקופה עד שהערפל יפוג. פעם אחרת הייתי אמורה להתחבר להדרכה מסויימת וכדי להתחבר לאותה הדרכה המלאך מיכאל הופיע ויצר את החיבור הזה.

רותי 11

New member
בגיל זהז זה אולי יהיה בעייתי

אם תלך ללמוד בחוץ - מבחינה תקציבית ואישור של ההורים מעבר לזה אין בעיה

קוקי יש גם מדריכים שמעולם לא התגלמו בגוף פיזי

מדריכים הם מסגים שונים - יש כאלה שהם נשמות שעברו גילגולים רבים, התפתחו לרמת תודעה מאד מאד גבוהה ונעשו מדריכים. יש גם כאלה שמראש נוצרו ברמת תודעה גבוהה - להדרכה, ויש גם מדריכים שמעולם לא היו על כדור הארץ - חוצנים למינהם ועוד.

למעלה