שלום.

הי שלושה אביבים../images/Emo140.gif

"לעבודה" אין "דיעה" כי אין פה עניין של נכון / לא נכון ' העבודה' היא 4 שאלות והיפוך שבאמצעותן חוקרים מחשבות שמביאות סבל בבסיס 'העבודה' עומדת ההבנה שהמציאות לא אמורה להיות שונה ממה שהיא בתוך הרגע הקיים והסבל נוצר מהויכוח עם המציאות הזו זה לא אומר שאנו לא פועלים לשינוי אלא מתחילה תנועה מתוך קבלת הקיים יש מצבים שלא ניתן לשנותם אך ניתן לחיות עימם באהבה מתוך יכולת לראות את המתנות שיש בכך אם לאדם כלשהו אין רגל למשל תרגול העבודה לא תצמיח לו רגל המציאות תשאר כמו שהיא - אין לו רגל פיזית אך תרגול העבודה מביא למקום של יכולת לחיות עם הקיים מתוך שלווה ולראות את האור שיש בתוך המרחב הזה זה מה שזה וזה בדיוק מה שברגע זה אמור לקרות ואיך אני יודעת את זה? כי עובדה, זה מה שקורה. אי מזמינה אותך לפרט יותר ואשמח לתרגל איתך את 'העבודה' בנושא שיהיה לנו יום/ לילה נפלא טל

אבל במובן של סבל פיזי

אם לבנאדם כואב נורא משהו פיזי ואין לו תרופה, יש משהו שקייטי ביירון יכולה להגיד על זה כדי להקל עליו? האם היא מאמינה שניתן לחיות בשלווה עם סבל פיזי כה רב?

הי שלושה אביבים../images/Emo23.gif

תודה שהעלת את הנושא אני אודה לך אם תשתף באופן יותר מפורט יהיה לי יותר קל לתרגל את 'העבודה' איתך באופן יותר ממוקד וענייני לגבי המקרה שלך שאלה מהותית - הכאב הזה הוא שלך או של מישהו אחר בחייך? כי המשפטים לחקירה יכולים להיות מאוד שונים בשלב ראשון הייתי חוקרת מחשבות כגון: "אין תרופה לכאב הפיזי שלי" (או של האחר- אך אם זה מיועד עבור מישהו אחר הייתי מציעה לך לחקור מחשבות אחרות ולכן אשמח קצת להבין יותר על מה מדובר) מה דעתך- ניתן או לא ניתן לחיות בשלווה עם כאב פיזי כה רב? הייתי חוקרת "לא ניתן לחיות בשלווה עם כאב פיזי כה רב" האם זו האמת? האם אני יכול לדעת את זה בוודאות שזו אמת? איך אני מגיב / מרגיש / חי / מתנהל וכד' כאשר אני מאמין למחשבה זו? מי אהיה בלי המחשבה הזו? היפוכים למחשבה - "ניתן לחיות בשלווה עם כאב פיזי כה רב" ופה הייתי נכנסת פנימה אל תוך מרחב פנימי של דממה ואמת ונותנת לתשובות לעלות - איך זה כן אמת בעבורך שניתן לחיות בשלווה עם כאב פיזי כה רב. (למשל האם יש רגעים שבהם למרות הכאב יש שלווה?) תראה אם עולות בך דוגמאות להיפוך זה. זה הקול החזק ביותר שתשמע אי פעם - הקול הפנימי של האמת שחיה בך עוד היפוך " לא ניתן לחיות בשלווה עם כאב פיזי כה מועט" (הנסיון שלי עם אנשים הוכיח לי להפתעתי שיש אנשים שכשטוב להם הם לא יודעים מה לעשות ואיך לחיות במצב הזה ומזמנים לעצמם כאבים פיזים/ רגשיים. כי ככה הם רגילים - עד שהם לומדים לחיות בלעדי הכאב ) תמצא את הדוגמאות שלך בתוכך. אם יש לך היפוכים נוספים שמדברים אליך אתה מוזמן להעלותם גם. מה שמדהים אותי בתרגול העבודה בכל פעם מחדש זה לגלות את האמת שעולה מן המעמקים בתוכנו חווית החיים האישית שלי הן בתהליכים האישיים שלי והן בליווי אנשים בתהליך שלהם היא שאדם מקבל שיעורים בחיים ואיתם גם מקבל את כוחות הנפש להתמודד איתם וכל שעליו לעשות זה להסכים למצוא ולהתחבר לכוחות הריפוי / ההתמודדות עם השיעורים שקיבל והם נמצאים בתוכנו. לפני 10 שנים אבחנו בגוף שלי מחלת מעיים כרונית- שנקראת קרון - ולטענת הרופאים " אין מה לעשות אין לה ריפוי" - אני לא הסכמתי לקבל את הסיפור שלהם בעניין- מה גם שהפתרונות שהם הציעו לי בזמנו היו לא משהו- וגם במקרה שלי ממש לא יעילים ולא שיפרו את מצבי הפיזי - נהפוך הוא - ואני בחרתי ליצור מציאות אחרת - מצאתי הרבה פתרונות וכיום אני חיה עם הקרון בשלום- עד שהיא תחליט ללכת. ודבר ראשון שכבר אז למדתי שזה מה שזה, וזה השיעור שכרגע היקום מזמן עבורי והבחירה שלי היא איך להתמודד עם המציאות הזו ומוצאת גם את כל המתנות שקיבלתי לאורך הדרך בזכות המצאות הקרון בגופי התנגדות לכאב יוצרת עוד כאב
הייתי חוקרת מחשבה נוספת "זה לא אמור לכאוב" משפט של קייטי - הסבל נוצר מויכוח עם המציאות ועם מה שיש אני אשמח לתמוך בכל שאלה שלך ובתהליך שהינך עובר ואתה מוזמן לשתף יותר מפורט בכתיבה ובחוויה תודה איש יקר ומסע קל טל

תודה רבה לך

אני לא בטוחה שאני מסכימה, או לפי נסיוני האישי (המחלה היא שלי ולא של קרוב) יכולה בכלל להסכים לזה שאפשר לחיות בשלווה עם כאב פיזי כה רב, אבל תודה לך על התשובה המפורטת והיפה!

שינוי חוויתי דרך תרגול 'העבודה'../images/Emo91.gif

אהובה 'העבודה' חוקרת את מערכת האמונות שלנו ולכן מתוך מה שהמיינד מכיר הוא מתנהל והגוף מגיב בהתאם למה שהמיינד מאמין ופה הכוח של 'העבודה' תנסי לבחור את המחשבות ולענות על 4 השאלות וההיפוכים תני לעצמך הזדמנות לגלות אמת חדשה 'העבודה' היא מדיטציה - הקשבה עמוקה פנימה והאמת עולה בחוויה שלי יש רק מה להרוויח אשמח אם תנסי לענות אפילו בכתב ותשלחי לי את זה מבטיחה לתמוך בך בתוך המרחב הזה כל מה שצריך זה מנייד שפתוח לחווית חיים חדשה חיבוק ונשתמע טל

דיאלוג בנושא כאבים פיזיים - ו'העבודה'../images/Emo193.gif

אשמח לשמוע את מחשבותיכם בעניין חיבוק
טל

למעלה